Evde nasıl kilo verilir?

Sabah erkenden kahvaltı yapın ama sağlıklı şeylerle, saat 6'dan sonra hiçbir şey yemeyin. Bol su için ben böyle verdim. Şunu da unutmayın aç kalarak kilo verilmiyor mide bir şekilde dolacak ama sağlıklı şeyler ile. Yoksa vücut yeterli besini almayınca sineye çekiliyor ne kadar yağ falan varsa depoluyor.

Hamurişi, şeker, paketli yiyecek, ekmek, gazlı içecek, tüketilmediği takdirde kilo verilebilir bol bol su içmek gerek günde 2 öğün yemen gerek ara öğün olarak kahve tüketebilirsin veya yulaf beslenme düzenini kendine göre ayarla sporla desteklediğin takdirde güzel kilo verirsin sabırlı ol çünkü 1 haftada olacak iş değil bu kolay gelsin.

Yemene dikkat edeceksin. 5 öğün ye ancak az, kalorisi düşük yağsız şeyler ye. 10 gün boyunca günde 2 kez limon yada elma sirkeli su iç. Evde ısınma hareketleri yap. yorulana kadar, iyice ter dökene kadar yap. Haftada en az 3. Kilo vereceksin.

Sabah erkenden kahvaltı yapın ama sağlıklı şeylerle, saat 6'dan sonra hiçbir şey yemeyin. Bol su için ben böyle verdim. Şunu da unutmayın aç kalarak kilo verilmiyor mide bir şekilde dolacak ama sağlıklı şeyler ile. Yoksa vücut yeterli besini almayınca sineye çekiliyor ne kadar yağ falan varsa depoluyor.
Kaç kg verdiniz?

Ne kadar doğru bilmiyorum ancak Play Store üzerine kilo verme için program veren uygulamalar var. Deneyin derim.

Ne kadar doğru bilmiyorum ancak Play Store üzerine kilo verme için program veren uygulamalar var. Deneyin derim.
Onları demiyorum aşırı terletiyor işe yaradı

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220809-193804.png
    Screenshot_20220809-193804.png
    148,8 KB · Görüntüleme: 47
FatSecret uygulamasını kullanıp yediğin her şeyi eklemen işine yarayacaktır. Ayrıca günlük ihtiyacın olan kaloriyi hesaplaman lazım. Daha sonra kalori açığı vermen gerek.

Kardiyo yaparsan çok daha hızlı kilo verirsin. Kardiyo dediğin yürüme, koşu, bisiklet, ip atlama, plank aklına ne geliyorsa.

Hocam günlük harcadığınız kaloriyi hesaplayın ona göre açık bırakın arıca kardiyo egzersizleri yaparakta kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı