Evde neler yapılabilir?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki ara tatil başladı. Evde canım aşırı sıkılıyor. Arkadaşım yok ve biraz asosyalim. Evde canım aşırı derecede sıkılıyor. Dışarı çıkmak istemiyorum. Evde sıkılıyorum diye Netflix aldım. Can sıkıntısını biraz azalttı. Hem sıkıldım ve sürekli başım ağrıyor, patlıyor gibi oluyorum. Tavsiyeniz nelerdir? Bekliyorum cevaplarınızı...

Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki ara tatil başladı. Evde canım aşırı sıkılıyor. Arkadaşım yok ve biraz asosyalim. Evde canım aşırı derecede sıkılıyor. Dışarı çıkmak istemiyorum. Evde sıkılıyorum diye Netflix aldım. Can sıkıntısını biraz azalttı. Hem sıkıldım ve sürekli başım ağrıyor, patlıyor gibi oluyorum. Tavsiyeniz nelerdir? Bekliyorum cevaplarınızı...

Egzersiz, spor falan yap.

Arkadaş edinmeye ne dersin, 😊

Elektro gitarım, Midi klavyem, ilgimi çeken birkaç kitap, oyunlarım, yemek yapmak... Bu şekilde uzar gider. Ben de sizin gibiyim biraz çünkü.
Hocam evde bilgisayar var,klavye maus var.Oyun oynuyorum sonra patlıyorum.Patlamanın sebebi de neden bilgisayara baktım neden vaktimi buna harcadım diye

Elektro gitarım, Midi klavyem, ilgimi çeken birkaç kitap, oyunlarım, yemek yapmak... Bu şekilde uzar gider. Ben de sizin gibiyim biraz çünkü.
kitap okumak olabilir

kitap okumak olabilir

Kafanı meşgul edecek şeyler bulmaya çalış işte. Kulaklığı takıp dışarda yürümek bile olabilir. Basit basit şeylerden başla, sonra bunu bir adım öteye nasıl taşıyabileceğini düşün. Taşımakta zorluk yaşamak zaten kendi safe zone'undan yavaş yavaş çıkman anlamına geliyor. O da tamamen senin yenebileceğin bir durum.

Hocam ben stranger thinks başladım.3.sezondayım

1 haftada bitirmiştim ama okul vardı ve sınav haftasıydı nedense sınav haftasında başlama isteği geliyor.
En beğendiğim sezon 3.sezon bu arada mükemmel ötesi.
4'te güzeldi.

Biyoloji sınavı vardı wednesday başladım aynı gün bitirdim akşam başlamıştım.

Geri
Yukarı