Evde vahşi hayvan besleme şansınız olsaydı hangi hayvan olurdu?

Tilki. Sesi, güzelliği, hareketliliği, sıcak kanlı oluşu ve uysallığı ile mükemmel bir hayvan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yıllar önce kovaladığın karga yıllar sonra intikam için mi geldi :D
Ben bir sey yapmadan kendisi intikam için geldi. Yürüyordum, kafama bir şey düştü zannettim. Kafamı kaldırdım. Kargayı gördüm. Uçarken karga bana çarptı anlayacağınız. Kafamın üstü ağrıdı. Geçen sene oldu. Birine benzetti herhalde. :D
Nasıl bildiniz? Karga mı söyledi size?

Son düzenleme:
Kartal beslenmez hacı ya hayvan seni öldürüp yer, ya da biyere tıkarsın orada ölür o. Sabah akşam kırmızı et, beyat et farketmez, balık.... Gözlerimle şahit oldum mükemmel yırtıcı.

Baykuşlara bayılırım. Çok gizemli hayvanlar bir o kadar da tatlı. Gizemli olmaları açıkcası benim çok ilgimi çeker.. Fakat o hayvanları ev ortamında beslemek neredeyse imkansız yaşayamaz kısaca.

Gizemli, yırtıcı bir çok hayvanı severim. İnsandan çok hayvan severim zaten ben.

Bal porsuğu. Evime gelmesini istemediğim halde habersiz gelen kişiler olunca üstlerine salarım, gerisini onlar düşünsün. Öldürmez ama süründürür. 😈 Far Cry 4 oyununda bize kriz geçirten, ağaç tepesine kaçan kral kobrayı indirip dürüm yapan, aslanlara atar yapan hayvan hadsiz emrivakicilere neler yapar diye hayalini kurması bile güzel.

Penguen vahşi sayılıyor mu?

1597023267587.png
Bal porsuğu. Evime gelmesini istemediğim halde habersiz gelen kişiler olunca üstlerine salarım, gerisini onlar düşünsün. Öldürmez ama süründürür. 😈 Far Cry 4 oyununda bize kriz geçirten, ağaç tepesine kaçan kral kobrayı indirip dürüm yapan, aslanlara atar yapan hayvan hadsiz emrivakicilere neler yapar diye hayalini kurması bile güzel.
Gerçekten Ubisoft'un porsuklar ile olayı nedir? Neden oyundaki en güçlü hayvan?

Yeni konular

Geri
Yukarı