Evde yapılabilecek hareketler nelerdir?

Pop Smoke

Kilopat
Makaleler
3
Yer
092MLBOA
Evde aletsiz yapabileceğim, orta ya da zor seviyelerinde hareketleri bulabileceğim bir uygulama ya da bir site var mıdır?
Kol ve göğüs egzersizi, karın kası egzersizi öncelikli olursa sevinirim.
Deneyimli kişiler kendileri de tarif oluşturabilir.
Teşekkür ederim şimdiden.

Evde aletsiz yapabileceğim, orta ya da zor seviyelerinde hareketleri bulabileceğim bir uygulama ya da bir site var mıdır?
Kol ve göğüs egzersizi, karın kası egzersizi öncelikli olursa sevinirim.
Deneyimli kişiler kendileri de tarif oluşturabilir.
Teşekkür ederim şimdiden.

Hocam bu Kore'lerin bir sporu var gerçekten işe yaradı 1 haftada 1 kilo verdim.

Şınav barfiks plank koşu duvara dayananak yada üçgen gibi durarak yapılan omuz şınavı (pike şınav mıydı neydi) dips.
Karın kası için : plank mükemmeldir çok yorar ama sıklaştırır tek kollu plank yanlara plank iyidir. Birde yere yat dümdüz ayakları 5 - 10 cm havaya kaldır bu da çok karın kası yapar.

30 günde karın kası gibi bir uygulama vardı, 30 günde karın kası elde edemezsiniz ancak içindeki egzersizler güzel :)
O uygulamayı denedim fakat işleyişi garip geldi, çok gereksiz hareketler var bence.
Şınav, barfiks, plank, koşu, duvara dayananak ya da üçgen gibi durarak yapılan omuz şınavı (pike şınav mıydı neydi), dips.
Karın kası için plank mükemmeldir. Çok yorar ama sıklaştırır. Tek kollu plank yanlara. plank iyidir. Bir de yere yat dümdüz ayakları 5 - 10 cm havaya kaldır bu da çok karın kası yapar.
Bunlarla bir program oluşturmayı deniyeyim teşekkür ederim.

O uygulamayı denedim fakat işleyişi garip geldi, çok gereksiz hareketler var bence.

Hocam aman dikkat edin kaslarınızın sınırlarını zorlamayın. Bu arada kalça ve bacak kasları karın kaslarıyla alakalı kaslar bunları da unutmayın.

Hocam aman dikkat edin kaslarınızın sınırlarını zorlamayın. Bu arada kalça ve bacak kasları karın kaslarıyla alakalı kaslar bunları da unutmayın.
Uyarı için çok teşekkür ederim. Programda dediğim o "saçma" hareketler belimi hafiften sakatladı. Ya ben yanlış yaptım ya da harekette sorun var.
Sizin önerebileceğiniz bir kaynak var mıdır hareketler için?

Uyarı için çok teşekkür ederim. Programda dediğim o "saçma" hareketler belimi hafiften sakatladı. Ya ben yanlış yaptım ya da harekette sorun var.
Sizin önerebileceğiniz bir kaynak var mıdır hareketler için?
Hocam aman bele dikkat öncelikle. Bilinmeyen şeylerden bilinmeyen kişilerin dediği şeyleri yapmayın. Benim size dediğim hareketleri kime söylesen bilir temel hareketlerdir bunlar. Ama her hareketi yapmadan önce nasıl yapıldığını ve nereleri çalıştırdığını bilmenizde fayda var.
Kaynak olarak internette doğru insanları takip edebilirsiniz. Ben şahsen bunları profesyönel dövüş sporları uzmanı dayımdan öğrenmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı