Evdeki örümceğin zehirli olduğu nasıl anlaşılır?

"Evdeki örümceğin zehirli olduğu nasıl anlaşılır?" sorusuna cevap vermiş arkadaşımız. Ben de katılıyorum. Fotoğrafa bakarak kimse anlayamaz.
Hocam örümcek türleri hakkında bilgi edinen birileri olabileceğini düşünmüş olabilir, burada hentai oyunu önerisi için konu açanlar var :D

Şaka bi' yana örümcek adamın ısırıldığı örümcek tipine benziyor. Bu arada bildiğim kadarıyla zehirli olup olmaması büyük olup olmaması ile akalası yokmuş. Bazı küçük örümcekler bile zehirli olabiliyormuş. Türünü öğrenip zehirli olup olmadığını araştırın. Iyy şuan huylandım ya.

Sakın öldürmeyin. Kağıt yada peçete ile dışarı atın. Küçük örümcekler zehirli olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pek benzemiyor ama şansını bir dene.
Hocam sadece renkleri farklı. Türü aynı mutasyonlu örümcekten olabilir. Fakat şansını denerse ölme ihtimali var.
Sakın öldürmeyin. Kağıt yada peçete ile dışarı atın. Küçük örümcekler zehirli olmaz.
Hocam ama bazı küçük örümcek türleri zehirli olabiliyor.

Araştırdım ve en zehirli örümcek olarak kabul edilen Karadul örümceğinin bile ısırığının insanda zarar verici ciddi bir etki oluşturmadığı görülmüş.
Hatta 1980'den beri kimse Karadul'dan ölmemiş bile.

Dostum şaka maka odana hem ağ örüyorlar hem de iyice çoğalırlar. Odanın köşeleri ağ mı olsun hoş olmaz. Sen bence şimdiden at onları zaten ölmezler peçeteyle atınca.
Örümcekler açlıktan birbirini yiyen hayvanlar. Hem genellikle aynı yuvada birden fazla örümcek olmuyor. Ek olarak şu bilgiyi de vereyim. Benim odamda da hem ince hem de kalın örümcek var. Bu zamana kadar dediğin gibi bir çoğalma olmadı. Genellikle birkaç tane örümcek var.

@Erkandanotesi, yazım kuralı hatasından dolayı senin yazını alıntılayamıyorum. Deve örümceği tehlikeli değil mi?

Geri
Yukarı