Evden iş önerisi

• Konuyu başlatan TSML
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 557

TSML

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herhangi bir hobi veya iş şeklinde ufakta olsa paralar kazanmak istiyorum. Kendime ait bir banka hesabım var üniversite hazırlık öğrencisiyim. Sizce ne gibi hobiler edinip bunu gelire dönüştürebilirim?

Dostum bilginle dosya korku, düşmana güveni verdin sağ ol.

Merhaba herhangi bir hobi veya iş şeklinde ufakta olsa paralar kazanmak istiyorum. Kendime ait bir banka hesabım var üniversite hazırlık öğrencisiyim. Sizce ne gibi hobiler edinip bunu gelire dönüştürebilirim?

Tasarım veya yazılım başka çare yok. Sayfa yazarlığı da var ama kısa vadede zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bilginle dosya korku, düşmana güveni verdin sağ ol.

Tasarım veya yazılım başka çare yok. Sayfa yazarlığı da var ama kısa vadede zor.

Çok olmasa da bilgim var. Birkaç ay önce profil fotoğrafı ve video kapakları tasarlayarak yeni başlamama rağmen ayda 50 TL kazanmıştım. Video editlerine de başlamıştım fakat sonra bıraktım. Zaten freelance için meşhur birkaç site var bunlardan bazıları ücretli fakat gayet ucuz. Arkadaş 2-3 tanesine kayıt olursa ve kendini geliştirirse güzel miktarlarda para kazanabilir.

Aslında bunun için tavsiye vermememiz için yapmayı sevdiğin şeyleri, yeteneklerini, bilgi birikiminin olduğu konuları bilmemiz gerekiyor. Biraz daha bilgi verirsen daha iyi tavsiyeler alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı