Eve fiber kablo çektirmek için ne yapılır?

Sadece tek kişi için para isterler. Tüm bina dilekçe verirseniz kablo parası bile almıyorlar. Fikir sahibi olmadığınız konular hakkında konuşmayınız.
Müstakil ev için konuşuyorum zaten konuda hangi konuttan bahsedildiği de belli, okuduğunuzu anlayamıyorsanız cevap yazmayınız.

Merhaba arkadaşlar. Ben altyapı sorguladığımda HiperNet diye bir şey çıkıyor. Sokağımda fiber var fakat ben interneti normal VDSL altyapısından alıyorum. Ev eski olduğundan ankastre tesisatı çok kötü. Bakır kablolardan kurtulup eve kadar fiber çektirmek istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada ev müstakil.

Ben tüm binadan imza toplayıp TT genel müdürlüğüne gittim güneşlidekine.
Benden dilekçe almayıp 10 kişiyi Türk Telekom Mobile geçirmem istendi.
Masraflar anca böyle çıkarmış.

Evin iç hattı çok kötü ben elektrikçi çağırıp direk kutudan kablo çektirdim fakat kabloyu yine evin iç hattına verdi internet yine sağlıksız. Benim o gelen kabloyu evin iç hattına vermeden direk modeme takma gibi bi imkanım var mı?

Evin iç hattı çok kötü ben elektrikçi çağırıp direk kutudan kablo çektirdim fakat kabloyu yine evin iç hattına verdi internet yine sağlıksız. Benim o gelen kabloyu evin iç hattına vermeden direk modeme takma gibi bi imkanım var mı?
Evet var. Kablo kirliliği vs. göze alacaksanız yapılabilir.

Geri
Yukarı