Eve gelen yanlış kargoyu ne yapmalı?

hazernag

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün ben evde değilken anneannem ve dedem beni arayıp "Ev boşken biri kargo bırakmış içinden klavye çıktı" diye aradılar. Yani evde kimse yokken PTT'den bir kurye kargoyu kapıdan içeri bırakıp gitmiş. Normalde bizi arayarak "şubeye gelmeniz lazım" demeleri gerekiyor sanıyordum. Neyse eve geldiğimde kutuyu açtım şu klavyeyi göndermişler;

Bir kaç haftadır evime kapıda ödemeli yemek, bomba ihbarı gönderen şahıslar vardı bunu da onların yaptığını düşünüyorum. Yoksa bir şahısın rastgele adreslere hediyeler gönderdim diye video yapacak hali yok ya.

Her neyse, eğer bu CC ile alındıysa benim başım yanacak. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün ben evde değilken anneannem ve dedem beni arayıp "Ev boşken biri kargo bırakmış içinden klavye çıktı" diye aradılar. Yani evde kimse yokken PTT'den bir kurye kargoyu kapıdan içeri bırakıp gitmiş. Normalde bizi arayarak "şubeye gelmeniz lazım" demeleri gerekiyor sanıyordum. Neyse eve geldiğimde kutuyu açtım şu klavyeyi göndermişler;

Bir kaç haftadır evime kapıda ödemeli yemek, bomba ihbarı gönderen şahıslar vardı bunu da onların yaptığını düşünüyorum. Yoksa bir şahısın rastgele adreslere hediyeler gönderdim diye video yapacak hali yok ya.

Her neyse, eğer bu CC ile alındıysa benim başım yanacak. Ne yapmam gerek?
Hocam en yakın polis karakoluna gidip paketi teslim edin BENCE.

Siz kime ne yaptınız ki sizinle böyle uğraşıyorlar?

Siz kime ne yaptınız ki sizinle böyle uğraşıyorlar?
Yılbaşından beri boşu boşuna uğraşıyorlar benimle :D Bu herifler durduk yere milletin şarkılarını kaldırıyor spotify, youtube gibi platformlardan. Durduk yere bulaşmamaları için bir sebep yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı