Eve kertenkele girdi

Mevlüt1

Femtopat
Daha fazla  
Dün gece duş aldım saçımı kurutuyordum pencerenin oradan bir şey düştüğünü fark ettim. Ve bir baktım küçük bir kertenkele var göz göze geldik 3 5 saniye daha sonra oradaki dolabın altına girdi. Ben de korktum direkt kapıyı kapatıp annemi çağırdım annemle banyoyu didik didik aradık bulamadım banyodan alttaki delikten mi çıktı evden mi çıktı bilmiyorum. Evde ses duyuyorum parkede bir canlı sürekli geziyor sanki bunlar zarar verir mi? Veya bunları nasıl yakalarım yardım edin gerçekten dün gece de hiç uyuyamadım bugün de uyuyamadım. Kertenkele yavruydu bu arada cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim eve de gelmişti. Çoğu kertenkele için zararsız deniliyor. Hayvan büyük ihtimal bir yolunu bulup çıkmıştır.
Malesef çıkmamış sabah dolabın içinde görüp öldürmek zorunda kaldım ilk başta elimle tuttum kuyruğu koptu daha sonra evdeki bir sopayla etkisiz hale getirdim

Küçük kertenkeleler genellikle zararsızlar. Sineği böceği örümceği falan yerler. Köyde görünce ellemezdim bir şey yapmazlardı. Keşke siz de yapmasaydınız.

Kertenkeleyi öldürmek iyi olur. Siz uyurken gözünüzün üstünde yürüyüp kulağınıza girebilir. Böyle ihtimalleri düşünmek gerekir.
Bardağın hangi tarafı hocam bu

Malesef çıkmamış sabah dolabın içinde görüp öldürmek zorunda kaldım ilk başta elimle tuttum kuyruğu koptu daha sonra evdeki bir sopayla etkisiz hale getirdim
Hayranlıkla okudum. Eline aldın, bir de kuyruğu koptu. 😂 Öyle masum yazmışsın ki; Civcivi seviyordum, öldü gibi. 😂 Çok güldüm ya. Dalga geçmiyorum bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı