Eve lazer tutmanın cezası var mı?

%90 tesadüftür, Adam zaten telefonla konuşacaktır ve lazeri görmüştür. (Yani polisi aramamıştır.)

%9 Adam gıcıktır rahatsız olup sırf bu yüzden polisi aramıştır. (Poliseler takmaz)

%1 Adam Türkiye'de konaklayan emekli bir FBİ ajanıdır ve lazerinizi peşinde olan Rus istihbaratının bir keskin nişancısı sanmıştır ve ABD hükümetini sizin evinize operasyon başlatması için çağırıyordur. Birazdan evinize FBI gelip sizi tutuklayıp işkencelerle neden kedilere lazer tutup oynadığınızı sorgulayacaktır.(!)

Hocam eğlenmek için aldım lazeri. Başka ne için kullanayım :D. Kafa için bir şey kullandığım yok :).
Anladım hocam, takmayın böyle şeyleri kafanıza. Ergenlik dönemimde benim de bir lazerim vardı baya pahalı bişeydi aliexpres üzerinden almıştım aşırı güçlüydü karanlık ortamda kibrite tuttuğum zaman saniyesinde alev alıyordu kibrit o derece. Bir gün arkadaşlarla arabanın arkasına saklanıp eve tutmuştuk. Kadının yan oda camından çıkıp bağırmasıyla korkudan, samimi olarak söylüyorum cidden altıma işemiştim...

Anladım hocam, takmayın böyle şeyleri kafanıza. Ergenlik dönemimde benim de bir lazerim vardı bayağı pahalı bir şeyydi AliExpress üzerinden almıştım aşırı güçlüydü karanlık ortamda kibrite tuttuğum zaman saniyesinde alev alıyordu kibrit o derece. Bir gün arkadaşlarla arabanın arkasına saklanıp eve tutmuştuk. Kadının yan oda camından çıkıp bağırmasıyla korkudan, samimi olarak söylüyorum cidden altıma işemiştim...

Hocam bir forum üyesi benzer bir konuda evine tutan kişiye 17bin TL ceza yazıldığını söylemişti ama takmayın adam nereden geldiğini bile anlamamış.

Geri
Yukarı