Eve Millenicom bağlatmakla iyi yaptım mı?

ByPilot

Decapat
Daha fazla  
Eve Millenicom internet bağlattım sizce iyi mi ping sıkıntısı kopma sıkıntısı yaşar mıyım? Superonline altyapısı üzerinden aldım 100 MB fiber paketini aldım sizce iyi mi yaptım, kötü mü? Kullananlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim (taahhütsüz) paket.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım iyi olmuştur, piyasayı elinde tutan babalardan biraz da olsa kopabilirsek ne hoş. Yakın zamanda ben de Türk Telekom'dan çıkmayı düşünüyorum, şu an için 500-1000 veren sadece Superonline var, umarım diğer servis sağlayıcılara da gelir.

1 Hafta sonra falan kullanım deneyimlerini paylaşırsan bizler için de çok iyi olur.

TurkNet'ten aynı pakete gectim şimdilik memnunum TurkNet'te VDSL ile 94 MB goruyordum bunda fiberde yine 94 MB goruyorum pingim düştü mesela LoL'de 5 msken şimdi 3 ms atla deve değil ama tek farkı o bir de 139 TL iyi paket binamdaki fiber cok eski Turkcell bile 100 ustu paket vermıyor 500 MB pakete gecmek istedim desteklemiyor dedi umarım GigaFiber gelirde tekrar TurkNet'e gecerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eve Millenicom internet bağlattım sizce iyi mi ping sıkıntısı kopma sıkıntısı yaşar mıyım? Superonline altyapısı üzerinden aldım 100 MB fiber paketini aldım sizce iyi mi yaptım, kötü mü? Kullananlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim (taahhütsüz) paket.

Fiberde pek sorun yaşamazsınız ama direkt Superonline alsaydınız daha iyiydi. Millenicom pek iyi bir ISS değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı