Eve Sadece Dogalgaz Döşetmek

Olur neden olmasın. Proje ona göre çizilecek. Ama ileride kombiye hat çekmek isterseniz, yeni proje için para alınabilir, 300-500 neyse, masraf eklenir yine yapılır.

Hat daire önüne kadar geliyorsa, sadece ocak için, abonelik, döşeme, proje falan hepsi, 1500 TL civarı tutar tahmini.

Bunu dağıtıcı şirkete değil, döşeyenlere sorun fiyat alın, bazısı ucuz yapar, bazısı pahalı yapar.

Olur neden olmasın. Proje ona göre çizilecek. Ama ileride kombiye hat çekmek isterseniz, yeni proje için para alınabilir, 300-500 neyse, masraf eklenir yine yapılır.

Hat daire önüne kadar geliyorsa, sadece ocak için, abonelik, döşeme, proje falan hepsi, 1500 TL civarı tutar tahmini.

Bunu dağıtıcı şirkete değil, döşeyenlere sorun fiyat alın, bazısı ucuz yapar, bazısı pahalı yapar.
Döşeyen firmaya sorduk. Öyle döşeme kanunen kalktı dedi. Pek inanmadım iş az kazanacakları parada az ondan böyle dediler galiba.

Döşeyen firmaya sorduk. Öyle döşeme kanunen kalktı dedi. Pek inanmadım iş az kazanacakları parada az ondan böyle dediler galiba.

Farklı farklı firmalardan fiyat alın, hiç biri yapmazsa gerçekten böyledir. Bir de doğalgaz mühendisi falan varsa etrafta onlara sorun, gerçekten böyle mi diye? Tabi burada bilen varsa yazabilir.

Fazla okumadım uzun yazıları. :) Şuan bizim mahallede pek kullanan yok. Ancak borular döşendiği için biz abonelik aldık. Şuan evde 1 tane petek yok. Sadece tüp ve banyo için kullanıyoruz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı