Eve yakın mahalle salonu vs eve uzak elit salon

ACExACE

Hectopat
Eve yakın keko kesimin olduğu salon mu?
Eve uzak Elite kesimin olduğu salon mu?
Hangisi tercih edilmeli?
Okula git gelden yeterince yol yapıyroum zaten ama yine de kafam karıştı. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

Sporda motivasyon önemli. Eğer gittiğin yer seni mutlu etmeyecekse olmaz, gitmek istemen lazım. O yüzden elit yere git, koşarsın yolda hem ayrı spor olur.

Sporda motivasyon önemli. Eğer gittiğin yer seni mutlu etmeyecekse olmaz, gitmek istemen lazım. O yüzden elit yere git, koşarsın yolda hem ayrı spor olur.

Hocam koşabileceğim kadar yakın değil bayağı uzak metro + otobüsle gidiyorum şu an.

Keko kesim derken merdiven altı bir yer ise kesinlikle merdiven altı bir yere gidin derim fakat gerçekten belalı tiplerin olduğu bir salonsa hiç bulaşmayın.

Kekodan kasıt 50 kuruş ver modeliyse gidilmez.

Şu an gittiğim yer biraz daha elit ve zengin insanların yaşadığı bir yerde bende tam orta kesimin yaşadığı yerde oturuyorum gelen tipleri tam bilmiyorum ama biraz kekoların olduğuna eminim.

Biraz değil hatta bayağı olabilir.

Yeni başladıysanız spor size zaten yeterince yorucu gelecektir bir de üstüne uzak yerlere gitmeyin. Elit salonmuş falan bu görüşün altında zaten mükemmeliyetçilik yatıyor bence "Bi yapayım bi başlayayım sağlam olsun". Hayır dostum, sıradan olmaktan korkma. Zaten temel hareketler için salon pek fark etmez. 6-9 ay devirirsin vücudunda gözle görülür bir değişim görürsün işte o zaman gerçek bir spor disiplinin olur o zaman mesafe tanımazsın zaten düzenli yaparsan bağımlısı olacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı