Everest 700 Watt 80 Plus Gold gelen ses

Myphilosophy

Decapat
Herkese iyi pazarlar. Sorunsuz kullandigim bilgisayarimi bu sabah acmaya calistigimda acilir gibi olup aninda kapatiyor sonra tekrar acmaya calisiyor sonra tekrar kapatiyor tekrar tekrar. En sonunda aciyor. Acildiginda sorunsuz kullandigimda oldu fakat reset atip tekrar denemek istedigimde hardisk hatasi aldim tekrar resledim bu kes PC acildi fakat RAM'lerin RGB'leri yanmadi. Garip bir sorunla karsi karsiyayim. Guc kaynagindan oldugunu dusunuyorum cunku acilmaya calistiginda guc kaynagindan tikirt diye bir ses gelip kapatiyor kendini PC. Guc kaynagi Everest 700 Watt 80 Plus Gold.

Sistemim: i5 8600
Zotac GTX 1070 Ti amp Extreme
Corsair RGB Pro 2666MHz
ASUS B360G GAMING

Son düzenleyen: Moderatör:
O sisteme Everest takarsanız çokta şaşırmamak gerek. Başka güç kaynağı varsa onla deneyin. O güç kaynağı ile daha fazla uğraşmayın sistem yanabilir.
Hocam cevabiniz icin tesekkurler. Sistem acildiginda sorunsuz olarak kullanabiliyorum oyun film falan. Fakat ilk acilirken bunu yapiyor ? Power dan oldugunu dusunup yeni bi tane aldim ama belki baska bi seydendir o yuzden urunu hic acmadan neler yapabilirim bir bilginiz var mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı