Çözüldü Everest ATX-400'de ekran kartı güç girişi var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

566156

Kilopat
Makaleler
19
RAM
2x2 4GB DDR2 800MHz RAM
SSD veya HDD modeli
500GB Seagate HDD 7200RPM
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 9800GT 1GB
Anakart
GIGABYTE GA-G31M-ES2L rev 2.0
İşlemci
Intel Pentium Dual-Core E5400 2.70GHz
Selam arkadaşlar. Benim kasada bir Power Supply var ama ekran kartı güç girişi için kablo yok sanırım. Bilen varsa bilgilendirebilir mi? PSU'nun üstünde Everest ATX-400 Yazıyor model olarak. Eğer yoksa ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler. Maalesef fotoğraf atamam kameram yok.

Çözüm
Selam arkadaşlar. Benim kasada bir Power Supply var ama ekran kartı güç girişi için kablo yok sanırım. Bilen varsa bilgilendirebilir mi? PSU'nun üstünde Everest ATX-400 yazıyor model olarak. Eğer yoksa ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler. Maalesef fotoğraf atamam kameram yok.

Hocam Molex'ten çevirebilirsiniz ihtiyacınız olan güç girişini ama o PSU ve benim önerdiğim yöntem çok sağlıklı bir yöntem değil.
PSU değiştirme imkanınız yok ise tek çözmün bu.

Selam arkadaşlar. Benim kasada bir Power Supply var ama ekran kartı güç girişi için kablo yok sanırım. Bilen varsa bilgilendirebilir mi? PSU'nun üstünde Everest ATX-400 yazıyor model olarak. Eğer yoksa ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler. Maalesef fotoğraf atamam kameram yok.

Hocam Molex'ten çevirebilirsiniz ihtiyacınız olan güç girişini ama o PSU ve benim önerdiğim yöntem çok sağlıklı bir yöntem değil.

Çözüm

Teşekkürler hocam.

Bu arada hocam bir sorum daha var, güç girişi olmadan ekran kartı çalışır mı? Oyun falan oynamayacağım fazla. Görüntü vermesi yeterli olur. @zeki1981

Teşekkürler hocam.

Bu arada hocam bir sorum daha var, güç girişi olmadan ekran kartı çalışır mı? Oyun falan oynamayacağım fazla. Görüntü vermesi yeterli olur. @zeki1981

Maalesef güç girişli bir kart ise hatırladığım kadarıyla 9800'ler bu model güç girişi olmadan çalışmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı