Everest-DLK 5115 Klavye Düzgün Çalışmama Sorunu

Collingwood

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Konunun başında belirtmek isterim ki bu linkteki konudaki cevap yetersiz kaldı. Klavyemi yaklaşık 1 ay önce aldım. Sorunsuz olarak kullandığım klavyemde dün bir sorun oluştu ve tuşlar artık saçma sapan çalışmaya başladı, örneğin 5'e basınca ü yazmakta. Sorunun bilgisayarımda olup olmadığını anlayabilmek adına farklı bir klavye taktım ve denedim. Farklı klavye sorunsuz bir şekilde çalıştı. Ardından DLK-5115 klavyemi farklı bir bilgisayara taktım taktığım farklı bilgisayarda denedim ve yine aynı sorunu yaşadım. Klavyemin garantisi 2 yıl ve hala devam ediyor, fakat klavye şampiyonaları yakın o yüzden zamanım pek yok. Denemiş olduğum yöntemler:
*Aygıt Yöneticisinden kaldırıp kendi sürücüsü ile kurmak vs.

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.

Bende de aynı sorun oldu tam olarak aynı şekilde sizinki gibi farklı basıyor. Çözdünüz mü acaba siz
Evet Vatan Bilgisayara götürdüm ve sorunu belirterek garantiye gönderdim 14 gün sonra mesaj geldi bi gittim yenisini göndermişler şuan son verdikleri DLK 5115 sorunsuz bir şekilde çalışıyor..

Arkadaşlar neyse almışsınız ama bir daha Everest almayın işte bu yüzden diyorlar. Ve sizin şansınıza yenisini göndermişler.

arkdaslar bloddy klavye ve mouse aldım mouse calısıyor ama klavye takdgımda oturumu pc kapatıyor bunun hakkında yardım edın lutfen

Arkadaşlar neyse almışsınız ama bir daha Everest almayın işte bu yüzden diyorlar. Ve sizin şansınıza yenisini göndermişler.
Sıfır hatasız hiçbir firma yoktur. Önemli olan mağduriyetin giderilmesidir bence. Giderilmesede tüketici haklarına kadar yolu var zaten önyargılı davranmayalım lütfen :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı