Everest Eagle Kasaya Mod Çalışması için Tavsiye

Araştırmanız lazım. Çünkü gerçekten zor iş. DonanımHaber forumu ne kadar kalitesiz olsa da modifiye işinde becerikli arkadaşlar var orada. O konulara bir bakın, ya da orada konu açın. Bence Technopat'a bir modifiye bölümü lazım.
Tamam. Şimdi ben yeni bir fan aldım mod işi için. Şeffaf olmasa da yan panel elimde. takıp bir resmini atayım. Cooler Master BC Serisi 120mm Mavi Led Fan satın aldım. İnceleme belki yarın gelebilir.

İşte fan diye buna derim. Siyah kapakta bile çok hoş gözüküyor. :D

IMG_0634.JPG

Bu akşam geliyor yan kapak. Çıkıntılı kısın plexi cam olacak sadece. RGB led takılma ihtimali de var. Kapağa döşenecek ledler. İçeriye de kendim döşeyeceğim.

Bu akşam geliyor yan kapak. Çıkıntılı kısın plexi cam olacak sadece. RGB led takılma ihtimali de var. Kapağa döşenecek ledler. İçeriye de kendim döşeyeceğim.

Ben de dün içimden "Keşke plexi'yi kapağın çıkıntılı bölümüne yapsa." dedim. İnternet yoktu yazamadım. Çok güzel olacak, eminim. RGB ledin müzik duyarlı olanları var, bir de onlara bak. Plexi'nin kenarlarına ip neon da düşünebilirsin. Mavi ledli fan ile kırmızı ip neon güzel olur. Ayrıca fanları ledsiz alsaydın UV boya at diyecektim sana.

03F7D1E8231096B99E8DF68C7D96BE10.jpg

Bu fanlar UV duyarlı boyanmış. UV ışık altında çok güzel parlıyorlar. Plexi koyu renk mi yoksa şeffaf mı?

Ben de dün içimden "Keşke plexi'yi kapağın çıkıntılı bölümüne yapsa." dedim. İnternet yoktu yazamadım. Çok güzel olacak, eminim. RGB ledin müzik duyarlı olanları var, bir de onlara bak. Plexi'nin kenarlarına ip neon da düşünebilirsin. Mavi ledli fan ile kırmızı ip neon güzel olur. Ayrıca fanları ledsiz alsaydın UV boya at diyecektim sana.

Eki Görüntüle 13177

Bu fanlar UV duyarlı boyanmış. UV ışık altında çok güzel parlıyorlar. Plexi koyu renk mi yoksa şeffaf mı?
UV boyayı arkaya atacağım. Egzoz fanı UV duyarlı yapacağım. Ama yine mavi olacak. Renkleri mavi-siyah olarak yapmaya çalışıyorum. Ayrıca plexi cam şeffaf olacak. Renklileri gördüm. Mat duruyorlar ve camın arkasını pek iyi göstermiyorlar. RGB led takılırsa sürekli renk değiştirme modunu çalıştırırım. Modifiye Tofaş yapıyor gibiyim. :D Bu arada Ledsiz şeffaf fan yok diye biliyorum Vatan Bilgisayar'da. Varsa egzoz fan için bir tane alayım. @JfWinks Bu arada iş işten geçti artık led takıyorlar. İp neon reklamcı da olduğunu pek sanmıyorum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel gidiyor gibi. En son ilk mesaja tüm aşamaların resimlerini koyarsınız, değil mi? Bu arada TT ile görüşüp V3'e mod yapasım var ona da vakit ayırmak lazım.
Teşekkürler abi. Akşam yan panel gelince resimleri atacağım. İnşallah vakit ayırabilirsin kasana. :) Sizce yukarıya 120mm'lik fan deliği açtırmalı mıyım?

UV boyayı arkaya atacağım. Egzoz fanı UV duyarlı yapacağım. Ama yine mavi olacak. Renkleri mavi-siyah olarak yapmaya çalışıyorum. Ayrıca plexi cam şeffaf olacak. Renklileri gördüm. Mat duruyorlar ve camın arkasını pek iyi göstermiyorlar. RGB led takılırsa sürekli renk değiştirme modunu çalıştırırım. Modifiye Tofaş yapıyor gibiyim. :D Bu arada Ledsiz şeffaf fan yok diye biliyorum Vatan Bilgisayar'da. Varsa egzoz fan için bir tane alayım. @JfWinks Bu arada iş işten geçti artık led takıyorlar. İp neon reklamcı da olduğunu pek sanmıyorum zaten.

İp neon'u ModifiyeMalzemecisi'nden al. Orası güvenilirdir. Sen bilirsin yinede.

@SypeR Senin kasaya hastayım ya. Hele şuna:

11-133-200-TS.jpg

Senin sistemin de AMD zaten. Benzer bir şey yapabilirsin.

Eki Görüntüle 13190

Alıp takabilirim sonra. Şimdilik şerit led kalsın. Ama çok iyi fikirmiş. Yapılacaklar listesini gece saat 3 civarında yazdığım için aklımın ucundan bile geçmedi. :D

Eki Görüntüle 13190

Abi zaten o AMD Edition niye sadece ABD'ye özgü bilmiyorum. Bende benim kasayı sitesinden ararken bunu bulmuştum. Çok güzel duruyor. İlk gördüğümdeki halim ise şu: :açım: Sticker şeklinde yaparım bende yengeci değil mi? :mutlu:

Abi zaten o AMD Edition niye sadece ABD'ye özgü bilmiyorum. Bende benim kasayı sitesinden ararken bunu bulmuştum. Çok güzel duruyor. İlk gördüğümdeki halim ise şu: :açım: Sticker şeklinde yaparım bende yengeci değil mi? :mutlu:

Yaparsın, niye olmasın.

Alıp takabilirim sonra. Şimdilik şerit led kalsın. Ama çok iyi fikirmiş. Yapılacaklar listesini gece saat 3 civarında yazdığım için aklımın ucundan bile geçmedi. :D

Kablo sabitleyici yerine kelepçe de alabilirsin:

Uv Duyarlı Kablo Kelepçeleri (10 cm) | Kablo Toplama Kelepçeleri | www.modifiyemalzemecisi.com

Olmuşken UV duyarlı olsun :D.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı