Everest Everpad DC-845 Nasıl ROM Atılır?

Yiğitt35

Megapat
Makaleler
9
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Türkçe öğretmenliği öğrencisi ve eski sistemler hastası :)
Tabletim çok yavaşladı. Zamanında eski bir tabletim bozulduğu için bana servis yapamadığından dolayı çek verdiler yaklaşık 120 TL değerinde. Tabii o zamanlar tabletler hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Almışım bu tableti ve şimdi pişmanım. Başlıkta da belirttiğim tablete rom atmak istiyorum. Eğer atılmıyorsa da satacağım bu tableti ve Reeder M8 veya Reeder T8 almayı düşünüyorum. Bu arada şu an bu tabletin micro USB yerinde temassızlık var. Nasıl ROM atacağımı kara kara düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki neden önermiyorsun? Ben hem fiyatı uygun hem de özellikleri iyi diye onu düşünmekteydim. Samsung genelde çok pahalı ve iyi bir şey arıyorsak bütçeyi yükseltmek gerekiyor. Reeder ı bir kez daha kullanmıştım. Eski bir tabletini almıştım ve hız dışında gayet memnun kalmıştım. Elektronik işi şans işi bir bakımdan da. Aynı model tablet aynı performansı veremeyebiliyor bu yüzden özellikleri iyi tutmaya çalıştım. Aradığım özelliklere uygun ve de bütçe dostu bir tableti de buldum. Reeder M8 almayı düşünüyorum. Yine de önerin için sana minnettarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı