Everest EWR-F303 Modemde Bağlantı Kopma Sorunu

xJustFrost

Centipat
Merhabalar. Uzun zamandır olan bir sorun aslında bu zaman kadar dayandım ama artık tak etti. Everest EWR-F303 bir modeme sahibim ama sürekli olarak internetim kesiliyor. Başta internet sağlayıcıdan kaynaklı diye düşündüm ama üst katta aynı interneti kullanıyor ve oraya bağlı olduğum zaman kopma olmuyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
ben en son kardeşimin modeminde bu kopmaların ısınmadan kaynaklı oludugunu gördüm,yerini deyiştirdim, birazda yükselttim sorun çözüldü.Ama siz servis sağlayıcıya bir arıza kaydı verin, bırakın onlar size arıza bizde değil desinler, aynı servis sağlayıcıda olsanız bile sizin portlarınız ayrıdır. o yüzden porttada ,porta kadar olan bağlantıdada bir sorun olabilir.

Ben en son kardeşimin modeminde bu kopmaların ısınmadan kaynaklı oludugunu gördüm, yerini değiştirdim, birazda yükselttim sorun çözüldü. Ama siz servis sağlayıcıya bir arıza kaydı verin, bırakın onlar size arıza bizde değil desinler, aynı servis sağlayıcıda olsanız bile sizin portlarınız ayrıdır. O yüzden porttada, porta kadar olan bağlantıda da bir sorun olabilir.

Bağlantı da sorun yok telefonda falan kullanabiliyorum fakat sadece laptop da kesiliyor.

Üzerinden 4 sene geçmiş ancak sorunu çözebildiniz mi? Evde herkes Everest e bağlanıyor ancak evdeki ikinci bilgisayar sürekli bağlanıp kopuyor...

Geri
Yukarı