Everest Flat Mesh kasa çok ses çıkarıyor

himm3t

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir sistem topladım uygun fiyatlı bir kasa aldım kasa bayağı ses yapıyor 2 tane fanının kablosunu çıkardım sesi azaldı biraz ama hala tam olarak istediğim gibi değil bunun bir ayarı falan var mı?

Aldığım kasa bu;

Yakın zamanda bir sistem topladım uygun fiyatlı bir kasa aldım kasa bayağı ses yapıyor 2 tane fanının kablosunu çıkardım sesi azaldı biraz ama hala tam olarak istediğim gibi değil bunun bir ayarı falan var mı?

Aldığım kasa bu;

BIOS'tan silence modea almayı denedin mi fanları işlemci fanından geliyor olabilir mi bir de.

BIOS'tan silence modea almayı denedin mi fanları işlemci fanından geliyor olabilir mi bir de.
işlemcim ryzen 5 5600 stok fanlı ama ondan ses gelmiyor elimle fanı durduruyorum ses durmuyor kasa fanlarına kulağımı yaklaştırdığımda anlayabiliyorum kasadan geldiğini :D

silence modunu göremedim bios'ta anakartım gigabyte b550 gaming x v2

İşlemcim Ryzen 5 5600 stok fanlı ama ondan ses gelmiyor elimle fanı durduruyorum ses durmuyor kasa fanlarına kulağımı yaklaştırdığımda anlayabiliyorum kasadan geldiğini :D

Silence modunu göremedim BIOS'ta anakartım Gigabyte B550 Gaming X V2.

YouTube'dan anakart modelinle BIOS inceleme falan bak bir istersen her anakartda vardır illaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı