Everest Kasa ve PSU'lar Nasıldır?

Featen

Hectopat
Merhaba. Bir sistem topluyorum, kasa ve PSU konusunda şöyle bir vesveseye kapıldım;
Everest fiyat olarak daha iyi oluyor fakat performansı kötü olarak söyleniyor. Bu açıdan kasa ve PSU'yu Cooler Master almayı düşünüyorum fakat yine de danışmak istedim. Everest alırsam problem çıkma olasılığı daha fazla değil mi?

PSU'ları tabiri caizse saatli bomba gibidir. Sistemin kalbi gibi, önemli bileşenleri böyle dandik markalardan seçmeyin. Genel olarak her alandaki ürünleri dandik. Önermediğimiz markalar arasında liderliği tutuyor.
Cooler Master önerir misiniz? MasterWatt 700W 80+ ve Masterbox Lite5 RGB kasa almayı düşünüyorum. Nasıldır?

MasterWatt 700 değil MasterWatt Lite 700'dür o. Pek çok satıcı Lite ibaresini "nedense unutuyor". Ayrıca ona 300 TL vermeyin. FSP Hydro alın onun yerine.

Everest ve türevlerine bakıyorum bu aralar Corsair 460X-570X klonları ile müşteriye ulaşmaya çalışıyorlar. Bence Cooler Master'a yönelmen iyi olmuş.

Everest kasa konusunda da Cooler Master vb. den baya kötüdür değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…