Everest KB-120 sleek vs Trust 23761 zıva Rainbow

Deslow

Hectopat
Daha fazla  

Bu iki klavye arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Veya farklı önerileriniz var mı? 250 TL'yi geçmezse iyi olur.

Everest olanı kullandım. Tuşlar çok bitişik ve ilk kullanımda elleri çok acıtıyor. Trust olanı seçmek daha iyidir.

Low profile klavye sevdiğim için uzun bir süre Sleek kullandım. Kablosu ince ve dayanıksız ama yine de çalışmaya devam ediyordu. Tuşlar yanlış basılmaya biraz müsait. Eller alışınca sorun kalmıyor.

Evet bu klavye görünüş açısından da hoşuma gitti. Tek merak ettiğim mesela eski kullandığım klavye de 3 tuşa art arda basılmıyordu, anlatabilmişimdir umarım. Bu klavyede de öyle bir problem olur mu?

+ olarak bu klavyenin incelemesini bulamadım YouTube üzerinden, bilen varsa inceleme videosu atabilir mi?

Son düzenleme:
Evet bu klavye görünüş açısından da hoşuma gitti. Tek merak ettiğim mesela eski kullandığım klavye de 3 tuşa art arda basılmıyordu, anlatabilmişimdir umarım. Bu klavyede de öyle bir problem olur mu?
Bahsettiğiniz şeye Ghosting deniyor. Bu fiyat aralığında anti ghosting klavye bulmak çok zor.
Modelin kaç tuş desteklediğini bilmiyorum ve bilgisine erişemedim. Herhalde 6 tuş falandır.

Geri
Yukarı