Everest KM-1784 Kablosuz Klavye-Mouse Seti İnceleme

Öncelikle Linki: VATAN COMPUTER - EVEREST - KM-1784 MultiMedia Kablosuz Klavye + Mouse Set - Klavye

Evet arkadaşlar 5 yıllık A4Tech klavyem ve 3 yıllık A4Tech X2 tuşlu faremden Everest KM-1784'e terfi ettim. Herkes şimdi Everest alınır mı diyecek ama ben almadım. BİM'e Logitech MK-220 gelmişti 35 TL'ye babama dedim almadı. Neden dedim küçük dedi. Bunu 40 TL'ye almış. Bir Logitech değil ama yinede iyi.

5 yıllık Klavye-Farem:

r23r.jpg

Çok temiz kullanırım yılda 1 kez temizlerim içini :D

knrx.jpg

7rll.jpg

nkhj.jpg

Bu da yeni olanı:

z97j.jpg

tml1.jpg

Klavyenin yükseltme Ayakları var:

xdn1.jpg

Klavye 2 adet AAA pil ile çalışıyor:

vzs4.jpg

tdi8.jpg

İnternet sayfaları için ileri-geri tuşu var:

8qnh.jpg

Bu mouse'un DPİ tuşu var. 500 ve 1000 DPİ seçenekleri mevcut.

e249.jpg

Mouse 1 Adet AA Pil ile Çalışıyor:

73g9.jpg

Bu da Alıcısı (Kasa duvara çok yakın ve alıcıyı arkaya taktım, 1.5 metreden çekiyor.):

rbu8.jpg

Kutusu ve içeriği:

a2l7.jpg

Klavye-Fare:

3l0g.jpg

Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi:

cnpn.jpg

(Resimler ütü ile çekilmiştir :D .)

Bence klavye güzel. Tuşların derinliği 6 mm. Önceki klavyeme göre biraz yüksek geldi ama zamanla alışırım. Multimedia tuşları da var. Mouse için; ele tam oturuyor, yandaki ileri-geri tuşlarına başlarda yanlışlıkla bastım ama alıştım hemen, bayağı işe yarıyor. Bunun dışında 2 ayarlı DPİ tuşu var (500-1000). Klavyenin bir eksisi; Num Lock, Caps Lock ve Scroll Lock LED'leri yok(Ona da alışırız elbet). Bunun dışında bir şikayetim yok. Alacaklara tavsiye edilir.

bence güzel bendede var kötü yönleri: driver i internette yok ve çok pil yiyor ama iyi alışınca güzel bir klavye bende kullanıyorum şu an onu ve driverini bulduysan atarmısın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı