Everest PSU alınır mı?

• Konuyu başlatan J0SI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 6B
C4 marka olarak geçiyor,kesinlikle almamanız gereken markalar şunlardırr: Hadron, Quake, Hyper, platoon, codegen, Frisby, Boost, bross, tx, Everest, redrock, elba, Turbox.

Ben tavsiye etmiyorum. Daha önce kullandım şimdi de kullanıyorum. Eski bir elektrik tesisatınız veya sisteminiz varsa kullanmayın. Yeni bir sistem için uygun olabilir ama evinizin topraklamasına falan güvenmiyorsanız hiç bulaşmayın, bir hafta içinde 2. PSU almak zorunda kalırsınız :)

Kardeşim bi kes sesini ya duymuşsunuz bi sefer alınmaz diye hep tekrar ediyosunuz yıllardır bu PSU'yu kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok
Kardeşim bunlar cidden kötü, illa bunu alan her evin havaya mı uçması lazım ek olarak.
PSU giderse işin bitik biliyorsun herhalde, bilgisayarlar hassas cihazlar.
Bir an fazla akım geldi diyelim ve işlemci yandı bu işin sonu ne olur güzel kardeşim.

Kardeşim bir kes sesini ya, duymuşsunuz bir sefer alınmaz diye hep tekrar ediyorsunuz. Yıllardır bu güç kaynağını kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok.
Umarım patlamaz, saygı yoksunu. Sertifikası bile sahte olan bu markayı babanın kebapçısı gibi savunmaya devam et. İyi dualarım seninle :)

Şöyle bir PSU buldum, sizce alınır mı?
The bomb has been planted...
.
B803B78C-907D-47BC-B346-2599995E843A.jpeg

Geri
Yukarı