Everest Rampage carisma alınır mı?

Rules1232

Decapat
Arkadaşlar sonunda PC'mi topladım ve birtek kasa almak kaldı. Vatan Bilgisayar'dan bu linkteki kasayı beğendim. Önü full mesh, yanıda temperli cam. İçinde 4 fan ile geliyor. Sizce fiyatına değer mi? Kullanan varsa kalitesi nasıl sizce?

Bence alınırsa Rampage'ın kasaları alınmalı sadece, ne mouselarını öneriyorum, ne de diğer bileşenlerini. Sırf görüntüsü için alacaksan al, zararı olacağını sanmıyorum, ama yine de diğer kasalara göz gezdirmeni tavsiye ederim. Yani kasalarının da elbet bir kusuru vardır.

Dostum Rampage gibi markalar eski kasaları alıp şekilendirip satıyorlar. Aynı Turbox gibi birşey bu markalar.
Dediğim gibi, vardır bir sıkıntıları. Ki zaten alanlar da sırf görüntüsü için alıyorlar. Bence öyle aman aman bir ota da benzemiyorlar. Al RGB fanları, tak herhangi bir kasaya, bir aşağı, bir yukarı aynı görüntüyü elde edersin.

PSU dahil değil diye varsayıyorum:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı