Everest Rampage carisma alınır mı?

Benim için daha çok soğutma önemli şuan. Bunun soğutması iyi gözüktü fakat bilemiyorum.
Soğutma konusunda sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum, zaten fan girişleri mevcut, her girişe fan yerleştirirsen yeterli soğutma sağlanır. Ben Mesh versiyonuna baktım, bir de aynı isim altında önü şeffaf kapaklı olan bir tane var. Ondansa Mesh alman daha mantıklı olur, diğerine göre çok daha geniş bir açıklık var çünkü önünde. Yani o fiyata Corsair, Xigmatek, vesaire de bulunur aynı fan giriş sayısına sahip.

Soğutma konusunda sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum, zaten fan girişleri mevcut, her girişe fan yerleştirirsen yeterli soğutma sağlanır. Ben Mesh versiyonuna baktım, bir de aynı isim altında önü şeffaf kapaklı olan bir tane var. Ondansa Mesh alman daha mantıklı olur, diğerine göre çok daha geniş bir açıklık var çünkü önünde. Yani o fiyata Corsair, Xigmatek, vesaire de bulunur aynı fan giriş sayısına sahip.
Dostum neden güzel soğutması olan kasa almak yerine dandik kasa alıp fan ekleyesinki?

Bu arada vatandan bakmaya mecburum çünkü ben kendip gidip almayacağım. TR de yakınlarım var onlar birtek oraya gidebiliyorlar şuan. :()

Son düzenleyen: Moderatör:
@Rules1232
Her türlü Rampage kasadan iyidir. Fakat internette bununla ilgili hiç inceleme yapan yok nedense.
XIGMATEK kasasına baktım sitesinden de, birtek yanlardan hava alma delikleri var. Ama daha kaliteliye benziyor. Bence şimdiki kasamdan her türlü iyi hava akışı olur ama bilemiyorum sonuçta mesh değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı