Everest Rampage Hydra R6 Tuş Takılı Kalıyor

Kalite mi ? Bi gülme geldi.
Bence profesyonel olmayan kullanım için Rampage serisi gayet kaliteli. Şu ana kadar kullandıklarımdan hep memnum kaldım gerek fonksiyonellik gerek kalite konusunda. Ha bütçe olsa tabii ki belirli markaların kendini kanıtlamış modellerinden şaşmamak gerek ama bütće yok, sonuçta fakir öğrenciyiz, cep harçlığıyla bunu alabiliyoruz, yani biraz da zoraki (ama beni pişman etmedi şu ana kadar).

Bence profesyonel olmayan kullanım için Rampage serisi gayet kaliteli. Şu ana kadar kullandıklarımdan hep memnum kaldım gerek fonksiyonellik gerek kalite konusunda. Ha bütçe olsa tabii ki belirli markaların kendini kanıtlamış modellerinden şaşmamak gerek ama bütće yok, sonuçta fakir öğrenciyiz, cep harçlığıyla bunu alabiliyoruz, yani biraz da zoraki (ama beni pişman etmedi şu ana kadar).
Size şöyle söyliyeyim;
Everest alacağınıza tahtayı oyun switch takın kablo bağlayıp kullanın.

Bir marka sırf “Çin Malı” dediğimiz ürünlerden olduğu için kötülenemez. O marka da bir oyuncu kitlesine (2. el sevmeyen düşük bütçe kitlesi diyoruz buna) hitap ediyor.
Forumda birçok kişiye sorun. Cevabı aynı olacaktır.

Vatandan RAM alırken zorla RAMPAGE dene mousepadi itelediler. Kenarları yırtık şu an.

Ben bir süre önce Everest Rampage Hydra R6 full RGB marka oyun klavyesi aldım ve şu anda karşılaştığım sıkıntı klavye bazen yazıyor bazen yazmıyor. Yazdığında da tuş takılı kalıp sonra tekrar duruyor ve görünüşe göre klavye ışıklarını değiştirmek için kullanılan tuşa basılı tutarak yazabiliyorum. Yani ışık tuşuna basılı tutunca klavye sanki hiçbir şey olmamış gibi normal çalışıyor. Ben şimdi bunu nasıl düzeltirim?
aynı sorun bendede var düzeltebildinmi acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı