EVEREST RAMPAGE KM-R5 Önerir misiniz?

senturkish

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Direkt konuya geçiyorum. Oyuncu klavyesi+Mouse'si almayı planlıyorum ve gözüme Everest Rampage KM-R5 çarptı. Sitelerde pek bir şey bulamadım. Burada mutlaka bilen, kullanan, arkadaşım, abim, kardeşim vardır diye düşündüm ve burada bir sorayım dedim. Nasıldır, önerir misiniz bu EVEREST RAMPAGE KM-R5 Ledli Gaming Klavye Mouse Set Siyah Seti veya yerine bu fiyata yakın önerebileceğiniz gene bir set veya aynı fiyata 2 ayrı emsal daha iyi bir şey var mıdır? Yardımlarınızı bekliyoum.

Sürç-i Lisan ettiysem affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görünüşü güzel bir klavye. Ama biz burada pek Everest marka önermiyoruz. Biraz dandik ürün yapıyor. Everest'in bir kaç ürününü gördüm, benim 8 yıllık A4 Tech klavyem o Everest klavyeden iyiydi. Sanki karton gibiydi Everest klavye ve fare. Önerdiğim klavyeler aşağıda.
Zalman ZM-K400G 5 + 7 Programlanabilir Tuşlu USB Multimedya Fiyatı
Bloody B2100 Kablolu Oyuncu Klavye Mouse Set Fiyatı ( en çok bunu öneriyorum)
Logitech G105 TR Oyuncu Klavye (920-005054) Fiyatı
Logitech G103 Oyuncu Klavye (920-005205) Fiyatı
Mouse olmayanların yanına G300s alabilirsin. Biraz bütçeni aşmış olabilir ama Everest gibi hiçbir marka ucuz değil.
Ucuz etin yahnisi yavan olur.

kardeşim ben Everest Rampage KM-R1 kullandım ve çok kaliteli tek sorun klavyenin biraz büyük olması mouse çok iyi ve eli kavrıyor onun yerine daha uygun fiyata Everest Rampage KM-R1 alabilirsin öneririm. (ledli.makrolu) :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı