Everest Rampage SMX-R50 Howl alınır mı?

Arkadaşlar 130 TL bence iyi gibi duruyor, kullananlarda şikayetçi değil. Yazılımı da var ayrı yeten bir teknoloji mağazasında test ettim elime de oturuyor. Şu an kullandığım dandik arabalı mouse. Sizce bu ürünü alınır mı? Eskiden Razer Chroma DeathAdder kullanıyordum ama o bozulmuştu. Bende bayağıdır bu kötü mouse kullanıyorum, biliyorum Razer gibi olmaz ama bence fena değil gibi. Hem de Razer'ın o mouse aydınlatmasından daha iyi gibi duruyor altında falan da aydınlatması var. Ürün bu Everest Rampage Smx-r50 Howl Usb Siyah Rgb Işıklı+macro Usb Oyuncu Mouse | Trendyol görüşleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage gibi logo basan markalar almanızı önermem. Bütçeniz nedir? Bunları önerebilirim:
Bütçenizi arttırmayı düşünüyorsanız bunu öneririm:

Son düzenleme:
Deneme şansınız olduysa ve tasarımını beğendiyseniz, elinize oturuyorsa alın. Kullanmadığım için bir şey diyemem ama o fiyatlarda zaten çoğu ürün aynı performansı verir. Önemli olan ele oturması, kullanırken rahat hissetmeniz.

Rampage gibi logo basan markalar almanızı önermem. Bütçeniz nedir? Bunları önerebilirim:

Bütçem 130 TL ama 150 TL'ye çok beğendiğim olursa alırım.

Bütçem 130 TL ama 150 TL'ye çok beğendiğim olursa alırım.
169 TL'ye çıkabilirseniz bunu öneririm:

169 TL'ye çıkabilirseniz bunu öneririm:

Dostum attığın linklerden sadece rush ı beğendim o tarz seviyorum elime daha iyi oturuyor. Ama o da bu Rampage'in ürününe göre daha sönük duruyor.

Logo basıyor ne demek ya.
Çin'de logo basıyor. Örnek olarak istersen:

Çin'de logo basıyor. Örnek olarak istersen:

Tamam da önerdiğin mouselar elime oturmuyor elime en iyi oturan Razer Chroma DeathAdder ama o da çok pahalı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı