Everest Rampage tm 130 1 gr termal macun alınır mı?

Tamam işte kardeşim şimdi oldu bak içim aydınlandı çünkü ben bilmiyorum tam nedir diye ve bu açıklama gerçekten net olarak yani hani süper oldu çok teşekkür ederim kardeşim.Peki buna alternatf olarak
Bu ikisi alınır mı hani alsam bu ikisini zalman yerine aman aman fark ettirir mi gerek var mı sence kardeşim
Corsair olanı kesinlikle tavsiye etmiyorum iletkenliği Zalman'ın yarısı kadar. Mastergel pro'da zaten Zalmanla neredeyse aynı fiyat farkına değmez. O yüzden Zalman alın geçin derim.

Corsair olanı kesinlikle tavsiye etmiyorum iletkenliği Zalman'ın yarısı kadar. Mastergel pro'da zaten Zalmanla neredeyse aynı fiyat farkına değmez. O yüzden Zalman alın geçin derim.
Öteki kardeşlerin hakkını yemek istemem ama özür dilerim onlardan ama gerçekten sen tek anladığım şekilde beni düşünceden kurtardın.Sağol kardeşim çok sağolasın.Laptoptan anlar mısın bana yardım amaçlı sorular sorsam sana

Öteki kardeşlerin hakkını yemek istemem ama özür dilerim onlardan ama gerçekten sen tek anladığım şekilde beni düşünceden kurtardın.Sağol kardeşim çok sağolasın.Laptoptan anlar mısın bana yardım amaçlı sorular sorsam sana
Ne demek rica ederim. Laptoplardan pek anlamıyorum maalesef anlayan arkadaşlara sorsanız daha iyi olur yeni bir konu açabilirsiniz.

Ne kadar sıktığınıza bağlı. 3 sıkımlık falan herhalde. Tavsiyem 4 gram olan MX-4'ü almanız olacaktır.
2 sıkımlık.

ZM STC8 kullanıyorum, memnunum. Alabilirsin. Ancak Zalman'ın 1.5 gramı 40 TL, Arctic'in 4 gramı 50 TL. Arctic'i 5-6 kere kullanabilirsin, Zalmanı 2 kere. MX-4 daha mantıklı.

Daha kaç kez uyarmam lazım, bilmiyorum. Bu ürünler sahte...

Zalman ZM-STC8 en ucuz Vatan'da satılıyor. Alacaksan oradan al.

MX-4 alacaksan buradan alabilirsin.

Zalman ZM-STC8 en ucuz Vatan'da satılıyor. Alacaksan oradan al.

MX-4 alacaksan buradan alabilirsin.

Anladığım bu zalman çok iyi ve gerek yok ötekilere tamamdır sorun çözüldü peki bu zalmanı sen kullandın mı laptopunda

Geri
Yukarı