Everest SC-HD03 vs. SC-HD01

ExHextra

Hectopat
Arkadaşlar, bir Webcam alacağım. HD veya FHD olacak. Şu an için bu iki Webcam arasında kaldım. Başka önerileriniz olursa bekliyorum. Fiyat maksimum 300 TL.

Türkiye içinde kaliteli sayılabilecek tüm webcamler çok uçuk fiyatlara satılıyor şu sıralar. AliExpress'te güzel fiyatlara kaliteli webcamler bulabilirsin. Mesela bunun gibi. Eğer sadece ders için kullanacaksan 300 TL bütçe çok, 100-150 arasında GittiGidiyor HepsiBurada gibi sitelerde biraz araştırmayla iyi bir şeyler bulabilirsin.

Kısa bir zaman içinde ihtiyacım var. Ondan dolayı Aliexpress'e bakmadım. Eğer linkini attığınız ürünün diğerlerine göre iyi yanı varsa belki bekleyebilirim. Ders için kullanacağım ama ömürlük olsun ileride de kullanırım diye 300 TL dedim. A4 tech in PK-910H diye bir kamerası var onunla karşılaştırır mısınız?

HD01 yok ki hiçbir yerde. Linkini atabilir misin?

Hiçbir yerde olmadığını bende gördüm. Fakat eğer diğerine göre önemli bir artısı varsa onu bulmaya çalışırım.

Son düzenleme:
Türkiye içinde kaliteli sayılabilecek tüm Webcam'ler çok uçuk fiyatlara satılıyor şu sıralar. Aliexpress'te güzel fiyatlara kaliteli Webcam'ler bulabilirsin. Mesela bunun gibi. Eğer sadece ders için kullanacaksan 300 TL bütçe çok, 100-150 arasında Gittigidiyor Hepsiburada gibi sitelerde biraz araştırmayla iyi bir şeyler bulabilirsin.

Everest SC-HD03 tavsiye eder misin bende arkadaş gibi Online eğitim için kullanacağım.

Bana şimdi ulaştı ürün, yanında tripodu da geldi. Kalite olarak çok iyi kamera, bulanıklık falan hiç yok. İç kısmında ve alt kısmında kaymaz kauçuk yüzeyle geliyor. Bu fiyatta alınacak en iyi webcam. Miikrofonunu denemedim, kullanmayı da planlamıyorum zaten mikrofon var ancak internetteki yorumların çok iyi olmadığını da belirteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı