Everest Set Alını rmı?

Bir söz vardır. "Ucuz mala para verecek kadar zengin değilim." Biraz araştırma yaparsanız Everest'in kronik yüzlerce sorunu olduğunu göreceksinizdir. Akıl sağlığınız ve cebiniz için Everest önermiyoruz.

Kendim Everest kullandıgım için tecrübemi yazıyorum;
Dandik bir klavyesini aldım, direk iade ettim müthiş kötüydü.
Mekanik hisli bir klavyesini aldım, halen kullanıyorum bir problemle karşılaşmadım.
50TL'lik bir mousesini kullanıyorum, bir problem yaşamadım.
Önerir misin dersen, önermem.
Bir problem çıktı mı dersen, çıkmadı. :)

180 TL fiyatı var. Set olmasına karşın bu kalitedeki ekipman için fiyatı çok uçuk. Paranı çöpe atma bence. Birde indirimli fiyatmış. :D

Ucuz etin suyu yavan olur derler, önerilen bir marka değil. Bende bir kaç gün önce KM-R1 setini almayı düşünmüştüm ama vazgeçtim, böyle ürünler her zaman alınmıyor onun için konforlu ve uzun ömürlü olmalı bence.

Everest berbat bir marka ürünlerine gaming yazısını koyarak satmaya çalışıyor. Almanı tavsiye etmem, gaming yazısı bulunmasa da diğer markalardan daha kaliteli ürünler bulabileceğini düşünüyorum. Yada benim yaptığım set olarak almayıp parça parça çok kaliteli ürünler alabilirsin.

Ucuz etin suyu yavan olur derler, önerilen bir marka değil. Bende bir kaç gün önce KM-R1 setini almayı düşünmüştüm ama vazgeçtim, böyle ürünler her zaman alınmıyor onun için konforlu ve uzun ömürlü olmalı bence.
Ben bugün aldım güzel çalısıyor bir sorunla karsılasmadım ama SN R10 kulaklığımda ilk 5 dk normal çalısıyordu sonradan ne olduysa sol ışık söndü daha yanmadı yere falan düşmedi bir yolu varmıdır :((

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı