Everest Sgm-x10 Sol Tuş Problemi

Ali Yörük

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, yaklaşık 1 ay önce Everest Sgm-x10 adlı fareyi sipariş ettim ve elime ulaştı. Yeni topladığım bilgisayarı kuralı yaklaşık iki hafta oldu ve iki haftadır fareyi kullanmaktayım. Savaş oyunlarında yeni fark ettim. Farenin sağ tuşu ile nişan alırken sol tuş ile ateş etmiyor ve bu problem bazen oluyor bazen de olmuyor. Yapabildiğim ayarlara baktım sorun hala çözülmedi. Birden fazla oyunda da senedim sorun aynen devam. Başka fare taktım herhangi bir sıkıntı olmuyor. Acaba bu fareye yapabileceğim bir şey var mı?

İyi akşamlar, yaklaşık 1 ay önce Everest Sgm-x10 adlı fareyi sipariş ettim ve elime ulaştı. Yeni topladığım bilgisayarı kuralı yaklaşık iki hafta oldu ve iki haftadır fareyi kullanmaktayım. Savaş oyunlarında yeni fark ettim. Farenin sağ tuşu ile nişan alırken sol tuş ile ateş etmiyor ve bu problem bazen oluyor bazen de olmuyor. Yapabildiğim ayarlara baktım sorun hala çözülmedi. Birden fazla oyunda da senedim sorun aynen devam. Başka fare taktım herhangi bir sıkıntı olmuyor. Acaba bu fareye yapabileceğim bir şey var mı?

Aynı sorunu yaşıyorum bende bir çözüm bulabildin mi ?

Dün aynı mousetan aldım şok markete gelmişti arkadaş önerdi aldım, aynı sorunla demin karşılaştım, forumları okudum hatanın everestten kaynaklandığını anlayıp mouse'ı kırdım ben böyle firmanın mk

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı