Everest SGM-X7 tiklamiyor

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Bu gun 3km yokus gidip aldigim mouse tiklamiyor. Resmen şaka gibi 1600 DPI da sorunsuz çalışıyordu takılıyordu. Birkaç saat sonra tıklayınca basılı tutma ve tıklamama sorunu çıktı.

Ürünü ikinci el aldım. Aldığım kişi hiç kullanmadığını, kenarda durduğunu söyledi, bu mouse ile ilgili sadece ben tıklama sorunu yaşamıyormuşum. Diğer insanlar da bu sorunu yaşıyormuş, gerçekten ürünü iade etmek için 3 kilometre yokuş yukarı gitmek istemiyorum. Neyse ki Mouse'un DPI ayarını en düşüğü aldığımız zaman mouse tıklamaya başlıyor. Gerçekten anlamadım. E DPI'yi en dusuge aldik yani 600 boyle cok yavas olur diyecek olursaniz. Windows'un kendi ayarlarindan mouse hizini arttirmaniz gerekiyor. Arkadaşlar, ben mouse almaktan biktim ha böyle dedim diye sürekli mouse alamıyorum bir ayda veya 2 ayda bir sıkıntı çıkıyor bir şey oluyor almak zorunda kalıyorum e haliyle yoksul olduğumuz için bir Mouse'a maksimum 50 lira verebiliyorum. Çok iyi hatırlarım eski siyah bir mouse 10 liralık falan olması lazım o bile 2 yıl falan gitmişti sonrasında sattığım hatırlıyorum. Cidden bu durum çok can sıkıcı vasatın üstünde bir ürüne bir seneden fazla kullanmak için 150 liradan fazla vermem mi gerekiyor illa bütün şirketler dolandırıcı olmuş bozuk ürün satıp tekrar almamızı bekliyorlar Everest markasından ne bekliyorsun diyecek olursanız 50 liralık bir ürün çok bir şey beklemiyorum ama bu kadar vasat olmaz olsun gerçekten 50 TL'ye kullandiginiz mouse bar ise en onemlisi gercwkten kullandıysanız sağlam oldugunu düşünüyorsanız mouse önerir misiniz?

Son düzenleme:
Başka cihazda da deneyin. Orda da sorunlu çıkarsa servis yolu uzak değil.

Başka cihazda da deneyin. Orda da sorunlu çıkarsa servis yolu uzak değil.
Ürün ikinci el, başka cihazım yok başka mouse denediğimde sorunsuz çalışıyor. İşin sıkıcı kısmı en düşük DPI'a aldığım zaman mouse tıklıyor ve sorun ortadan kalkıyor. Endişe ettiğim şey ise mouse'un ne kadar götürebileceği.

Ürün ikinci el, başka cihazım yok başka mouse denediğimde sorunsuz çalışıyor. İşin sıkıcı kısmı en düşük DPI'a aldığım zaman mouse tıklıyor ve sorun ortadan kalkıyor. Endişe ettiğim şey ise mouse'un ne kadar götürebileceği.
Düşük DPI'da olmaması ilginçmiş. Sorun yazılımsal olabilir.

Geri iade edip 30 tl'ye satılan wireless mouse aldım. 1 sene önce aynısının bir farklı modelini kullanmıştım bu mouse'lardan çok daha uzun süre gitmişti.
Everest işte sağı solu belli olmaz. Mouselarını 4 yıl kullanan da var benim gibi 2 hafta bile kullanamayan da var.

Geri
Yukarı