Everest SGM-X7 yerine 450 TL mouse önerisi

TheAmazing

Hectopat
Şu an kullandığım mouse Everest SGM-X7 tutuşuna falan yıllardır çok alıştım ve elleri büyük bir insanım. Corsair Harpoon RGB Pro düşündüm fakat büyüklüğünden emin olamadım ve büyüklükten ziyade palm tutuşta özellikle kuş parmağı ve başparmağım desteklenmeyince çok tuhaf hissediyorum önerilerinizi bekliyorum klavyem de Corsair. Corsair ekosisteminden ayrılmayı pek istemiyorum ama iyi ürünler olduğu sürece değerli yorumlarınızı değerlendirebilirim maksimum bütçe 450 lira bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim inceleyeyim.
:)
Razer ürünlerine karşı sebepsiz bir antipatim var fakat çok teşekkür ederim öneriniz için.
Bunu almaz isen olacaklardan sorumlu değilim.
ahahah neden? Kullanıyor musunuz memnun musunuz? Form olarak benim de kafama yatan bir mouse fakat fiyatı biraz yüksek mouse için.

Teşekkür ederim inceleyeyim.

Razer ürünlerine karşı sebepsiz bir antipatim var fakat çok teşekkür ederim öneriniz için.

Ahahah neden? Kullanıyor musunuz memnun musunuz? Form olarak benim de kafama yatan bir mouse fakat fiyatı biraz yüksek mouse için.

@SideWinder hocam neden almanız gerektiğini açıklar. Glaive 800TL'den düştü ve her tutuşa göre ayarlanabilir kenarları var.

Geri
Yukarı