Everest SM-654 vs Rampage SMX-R63 vs Rampage SMX-R70 vs Gamenote MS1026

Bütçe
130 TL
Biri dışında en rezalet ürünleri seçmişsin cidden tebrikler.
Gamenote al.
Diğerleri bayağı kötü.

Pardon bütçeyi 150 sandım, Gamenote aralarında en iyisi.

Bunu sanırım Gamepower monitör kullanan biri söylüyor 🤭
Çok saçma sapan bir yorum yaptınız tebrikler. Gamepower monitörün panelini samsung üretiyor. Ayrıyetten iki markadan da birden fazla ürün denedim Gamenote birer çöp parçasıyken Gamepower gerçekten hakkını veriyor.

Çok saçma sapan bir yorum yaptınız tebrikler. Gamepower monitörün panelini Samsung üretiyor. Ayrıyeten iki markadan da birden fazla ürün denedim Gamenote birer çöp parçasıyken Gamepower gerçekten hakkını veriyor.

Samsung'a ne kadar para verirsen o kalitede ürün sunar sana.
2. olarak Gamepower Gamenote'ye göre çöp bile değil o kadar kötü sayılır.
Gamepower'in malzeme kalitesi ve diğer unsurları muadillerine göre rezalet ötesi.

Gamepower'in malzeme kalitesi ve diğer unsurları muadillerine göre rezalet ötesi.
Gelip burada parti savunur gibi Gamenote savunup ardından imzama bakıp bana boş eleştiri yapmayın lütfen. Ben her üründen de 3-4 farklı cihazları uzun süre kullanıp kimisini çöpe attım kimisini kullanmaya devam ettim. Gamepower kulaklıklığı fareyi ve klavyeyi yaklaşık 3-4 yıl kullanıp değiştirdim. Ama Gamenote marka klavye ve fareyi 2. gün çöpe attım. Leş gibi plastik kokup sensöründe kayma yapan sağa kaydırdığında sağ yukarıya orantısal ilerleyen çöp bir fareyi gelip bana savunmanız tamamen vakit kaybı. Bir markanın iyi ürünü de olur kötü de ben buna karşı değilim ancak deneyimlediğim 3 ürünü de tamamen fiyaskoydu. Ve burada arkadaş seçenekler vermiş ben de tecrübemden yola çıkarak almaması gerektiğini söyledim. Umarım uzunca bir açıklama sizin anlamanıza da yardımcı olmuştur.

Samsung kısmında da belirteyim Samsung kendi cihazlarında kullandığı paneli Gamepower`a satıyor yani bahsettiğiniz gibi saçma sapan bir durum söz konusu değil.

Bir de şurdan bakarsak bu benim tercihim ve o monitöre verdiğim parayla gidip Asus, Gigabyte v.b markaları da rahatlıkla alabilirdim. Fakat ben aynı paraya bunu tercih ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı