Everest SM-66 sol tık fazla basıyor

murat8019

Hectopat
Ben daha önce de buraya yazmıştım. Izoly marka farem vardı ve sağ tuşu arada basmıyordu. Fareyi 1 ay önce almama rağmen buradaki arkadaşlar değiştirmemi söylediler. Ben de değiştirip Everest SM-66 aldım. Alalı 2 hafta olmadı bu seferde sol tık arada 2 kere basıyor. Dosya sürükleyeceğim mesela direk dosyayı açıyor ama her zaman değil. Fare ayarlarına girip çift tıklama ayarına baktım o da kapalı. Yine farem bozuldu sanırım. Yani ne diyeceğimi bilmiyorum. Beni aydınlatacak kişilere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Al birini vur ötekine misali. Biraz kaşınmışsınız. Bu tür ucuz diye alınan vasat markaları önermiyoruz. Bir kere paraya kıyıp marka alın, bozulan ürünlerden daha karlı olur.

Gercekten ucuz etin yahnisi misali olmuş. Paranıza biraz kıyıp kaliteli bir mouse alsanız şu kadar uğraşmazsınız. Ben zamanında G402 aldım ondan öncede hep kaliteli marka mouse klavye kullandım hiç problem yaşamadım. 2 senedir G402 kullanıyorum bir sıkıntı olmadan.

Tekrar yeni fare aldım. "Trust GXT 105" 70 lira para verdim. Bakalım bu ne kadar dayanacak. Yani bir fareye 100 liranın üstünde vermek biraz fazla geliyor bana. Eğer bunda da sorun yaşarsam dediğiniz gibi ömürlük bir tane alacağım.

Tekrar yeni fare aldım. "Trust GXT 105" 70 lira para verdim. Bakalım bu ne kadar dayanacak. Yani bir fareye 100 liranın üstünde vermek biraz fazla geliyor bana. Eğer bunda da sorun yaşarsam dediğiniz gibi ömürlük bir tane alacağım.
İade etme şansınız varsa iade edin. O farenin de diğer önceki farelerinizden bir farkı yok.

Keşke fareyi almadan önce sorsaydınız burada.

İade etme şansınız varsa iade edin. O farenin de diğer önceki farelerinizden bir farkı yok.

Keşke fareyi almadan önce sorsaydınız burada.
Doğru söylüyorsunuz. Bir süre bakamadım bu siteye. Yazdıklarınızı çok sonra gördüm. Çoktan almıştım gördüğümde. Bununda sonu aynı olursa buradan paylaşacağım ve yeni fare için öneri isteyeceğim sizden yada şimdiden söyleyebilirsiniz. Aklımda bulunsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı