Everest SM-770 almayın

drawe

Kilopat
Daha fazla  
Ben 2016 yılında Everest sm 913 almıştım, CS:GO'da falan çatır çatır adam vuruyordum, hızlı döndürdüğümde de dönüyordu. Bende Everest'e güvenerek SM 770 modelini aldım 54TL'ye, ilk aldığım gün CS:GO'ya girdim ve fareyi çevirdiğimde mouse takılıyordu. Ben de LoL falan oynarken bu fareyi kullanırım, CS oynarken de eski faremi kullanırım diye iade etmedim (salaklık :D) 1-2 ay sonra sağ tıkı basmamaya başladı ben de yarın garantinin üzerindeki numarayı arayacağım ve tamir edilmesini isteyeceğim. (sonucu yanıt olarak yazarım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2016 yılında Everest sm 913 almıştım, CS:GO'da falan çatır çatır adam vuruyordum, hızlı döndürdüğümde de dönüyordu. Bende Everest'e güvenerek sm 770 modelini aldım 54TL'ye, ilk aldığım gün CS:GO'ya girdim ve fareyi çevirdiğimde mouse takılıyordu. Ben de LoL falan oynarken bu fareyi kullanırım, CS oynarken de eski faremi kullanırım diye iade etmedim (salaklık :D) 1-2 ay sonra sağ tıkı basmamaya başladı ben de yarın garantinin üzerindeki numarayı arayacağım ve tamir edilmesini isteyeceğim. (sonucu yanıt olarak yazarım)

Nasıl kullandığına bağlı, ben 6 yıldır Everest sgm X7 kullanıyorum hiç öyle bir şey yaşananmadı. Her şey dilediğin gibi olsun inşallah.

Everest/Rampage/Trust önermiyorum.
Nasıl kullandığına bağlı, ben 6 yıldır Everest sgm X7 kullanıyorum hiç öyle bir şey yaşananmadı. Her şey dilediğin gibi olsun inşallah.

O mouse fason ürün.
Aynı farenin üstüne Piranha yazılmış halini bende kullanıyorum.
Kalite diye bir kavram yok fakat ben 30TL'ye aldım işimi fazlasıyla görüyor ışıklı mışıklı bir de...
Ama yine de önermem.

Az daha koyun bunu alın.

Everest/Rampage/Trust önermiyorum.

O mouse fason ürün.
Aynı farenin üstüne Piranha yazılmış halini bende kullanıyorum.
Kalite diye bir kavram yok fakat ben 30TL'ye aldım işimi fazlasıyla görüyor ışıklı mışıklı bir de...
Ama yine de önermem.

Az daha koyun bunu alın.

Ben Valorant oynuyorum rankım plat 3 seninki çakma olmalı ben 60 TL'ye almıştım.

Ben Valorant oynuyorum rankım plat 3 seninki çakma olmalı ben 60 TL'ye almıştım.

Hocam bu mouselerde çakma vs olmaz.
Hepsi merdivenaltı üretim Çin malı şeyler.
Siz ona 60TL vererek büyük hata yapmışsınız o tarz ürünlerde markaya bakılmaz.
Yine de iyi oyunlar dilerim.
Kısaca mouselerimiz aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı