Everest SM-G32 6000 Fare Alınır mı?

Sırf deneme amaçlı aldım fakat aldıktan 1 saat sonra foyası ortaya çıktı. CS 1.6 Deathrun oynarken zaman zaman optik sensör tekliyor ve hareketi algılayamıyor. Bu süreç 1 saniyeden fazla ya da az sürüyor. Oyunlarda böyle bir sorun yaşamamak elzemdir. O yüzden iade edeceğim. Ayrıca çok uç noktada böyle bir sorun yaşadığım için önemseyebilirsiniz fakat bu önemsenmeyecek sorun ileride daha kronik bir şekilde devam edeceğinin ve kısa sürede optik sensörün bozulacağının habercisi.
Bunun ötesinde;
•Fare kavrayış hissiyatı bana iyi geldi el ile bütün olabiliyor.
•Makro tuşları oldukça yumuşak hiç tok değil kullanmamak en iyisi.
•RGB güzel fakat bazen yazılımdan renk kontrolü sağlanmıyor kırmızı yapıyorsunuz tekrardan kendi default renkleri yanmaya devam edebiliyor.

Gerçi optik sensörü kötü gerisi teferruat kalıyor. Everest almayın direkt.
Almadım zaten Bloody A9081 aldım :D

Söylenenler kadar kötü bir mouse deildir kendisi.Optik sensörlü ise kötü değil fakat idare eder.Tekleme yaptığını ben göremedim fakat kullanımdan kaynaklıdır diye düşünüyorum.Fiyati tam olarak 50₺ ve bu fiyata 6000dpi seçeneğin bulunması çok iyi.Çünkü bu fiyata 3000dpi bulmak zordur.

Söylenenler kadar kötü bir mouse deildir kendisi.Optik sensörlü ise kötü değil fakat idare eder.Tekleme yaptığını ben göremedim fakat kullanımdan kaynaklıdır diye düşünüyorum.Fiyati tam olarak 50₺ ve bu fiyata 6000dpi seçeneğin bulunması çok iyi.Çünkü bu fiyata 3000dpi bulmak zordur.
Farelerin sahip oldukları dpi değerine göre değerlendirilmesi yapacağınız en büyük hatalardan biri.
Valla bilemedim. 6000dpi'a (onu da tam olarak bilemeyeceksiniz) sahip bir ofis faresi istiyorsanız. Deneyebilirsiniz. Büyük ihtimal ile o fare yüksek derece hızlandırmaya sahip sizin fareye değilde farenin size hakim olmak istediği bir donanım olacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı