Everest SM-M9 alınır mı?

@MisakiTaro hocam incelemenizi heyecanla bekliyorum. Bende fare de bozulacak gibi. Eğer düşük bütçe için önerirseniz almayı düşünebilirim.

Arkadaşlar ben oyun oynadığım için bunu tercih edebilirim. Birde hoşuma giderse gece lambası yapabilirim.

Merhaba, hâli hazırda ınca IMG-GT12 ve Razer Viper kullanıyorum fakat bu fareyi incelemek için almak istiyorum. Sizce alınır mı? 20 TL'ye fena durmuyor.

50 TL'yi geçmeyecek şekilde "şunu merak ediyorum, alır mısın?" tarzı önerileri de alabilirim.

Hocam vallahi çok merak ettiğim bir mouse incelemeyi yaparsanız beni etiketliyebilme şansınız var mı?

Merhaba, hâli hazırda Inca IMG-GT12 ve Razer Viper kullanıyorum fakat bu fareyi incelemek için almak istiyorum. Sizce alınır mı? 20 TL'ye fena durmuyor.

50 TL'yi geçmeyecek şekilde "Şunu merak ediyorum, alır mısın?" tarzı önerileri de alabilirim.

Aynısı 15TL.

20TL yazıyordu ama 15TL'ymiş zaten 🙂

Mouse kullanıp cilt kanseri olan bu kadar insan var mıymış ya? Naylon eşofmanları üstüne çekerken hiç düşünmüyor.
Deodorant kullanır, oje sürer, makyaj yapar, telefon kılıfını pazardan beş liraya almıştır ama... Everest mouse kırmızı çizgisidir, kullanmaz, kullanamaz!

Geri
Yukarı