Everest SM-M9 Minecraft gibi oyunlar için alınır mı?

530546

Decipat
Arkadaşlar 60TL bütçem var. Yakınımdaki markette satıldığı için soruyorum. CR gibi oyunları oynuyorum. Doubleclick, dragclick, jitter ve butterfly click yapmaya uygun mudur? 1-1.5 sene götürse yeter.

Arkadaşlar 60TL bütçem var. Yakınımdaki markette satıldığı için soruyorum. CR gibi oyunları oynuyorum. Doubleclick, dragclick, jitter ve butterfly click yapmaya uygun mudur? 1-1.5 sene götürse yeter.
Anca jitter yaparsınız o da maksimum 13 cps bi de butterfly olma ihtimali var double click olmadığı için 12 cps civarı alırsınız.

Normalde alınmaz, diğer arkadaşın da dediği gibi ancak jitter yapılabilir o fareyle. Bütçen çok kısıtlı. Az daha bütçen artarsa bu olabilir.

Lenovo Ideapad M100 GY50Z71902 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Artmaz ise önerim yok.

Arttırabilirim hocam 160TL bütçem var mause ayırdığım bütçe 60TL.

Normalde alınmaz, diğer arkadaşın da dediği gibi ancak jitter yapılabilir o fareyle. Bütçen çok kısıtlı. Az daha bütçen artarsa bu olabilir.

Lenovo Ideapad M100 GY50Z71902 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Artmaz ise önerim yok.

Hocam bu mause da markette bulunmakta. Alınır mı cidden? Başlıkta verdiğim özellikleri karşılar mı?

Bu tür bütçelerde en iyi fare denilebilir. Eğer 160 liraya çıkarsan şu var ama muhtemelen senin markette yok.

Hocam bu mause da markette bulunmakta. Alınır mı cidden? Başlıkta verdiğim özellikleri karşılar mı?

TeekziDiablo diye bir kanal vardı oradaki bazı mouseları kullanabilirsiniz kötü markalar olabilir fakat ihtiyacınızı karşılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı