Everest SMX-R15 Mouse

Everest yeni çıkarttığı 10000 DPI, 10 Tuşlu oyuncu mouse tanıttı. Ürün oldukça başarılı. Gerek malzeme kalitesi gerek tepkime olarak kesinlikle fiyat performans ürünü.

Ürün linkleri:

r15.jpg

r153.jpg

r152.jpg

r154.jpg

r155.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de diyorum nereden tanıdık geliyor.
Güzel çalmışlar, tebrikler.
Hocam taklitler aslını yüceltirmiş :). Ama şu yönüyle de bakmak gerek: Mamba indirimli 400 lirayken R15 indirimsiz 120 lira. Rampage serisinin üstlerinin F/P kaliteli ürünler olduğunu ve bu paraya Razer veya iyi bir Logitech almanın mümkün olmadığını düşünürsek bence gayet başarılı bir taklit.

Hocam taklitler aslını yüceltirmiş :). Ama şu yönüyle de bakmak gerek: Mamba indirimli 400 lirayken R15 indirimsiz 120 lira. Rampage serisinin üstlerinin F/P kaliteli ürünler olduğunu ve bu paraya Razer veya iyi bir Logitech almanın mümkün olmadığını düşünürsek bence gayet başarılı bir taklit.
Everest'in hiçbir ürününün kaliteli olduğunu sanmıyorum.
O fiyatlarda çok güzel Logitech G102, Cooler Master MasterMouse S, Rival 100-110 gibi birçok alternatif de mevcut.

Everest'in hiçbir ürününün kaliteli olduğunu sanmıyorum.
Hocam şu an bütün ekipmanlarım(klavye, mouse, mousepad, kulaklık, hoparlör) Everest ve Snopy'nin ortak Rampage serisinden ve şu ana kadar sadece bir sefer servise yolladım, onda da kulaklığın mikrofonunu eğerken kırmıştım yani benim hatamdı. Tabii bu karne indirimlerinde hepsini yenileyeceğim gerçeğini değiştirmiyor :). Ama kullanım sürem boyunca gayet memnun kaldım. Eğer profesyonel bir amacınız yoksa gayet yeterli ürünler. (Tabii 10 liralık "araba mouse" gibi ürünlerinden bahsetmiyorum :))

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı