EVGA 1660S ekran kartının fanları yük altında değilken dönmüyor

Mandosii

Picopat
Dolap uygulaması üzerinden EVGA 1660 Super aldım ve elime 1 saat önce ulaştı, testleri vs yaptım normal görünüyor fakat test yapmıyorken kartın fanları dönmüyor. Oyunlarda bazen dönüyor bazen duruyor. Acaba ısınmadıgında mı dönmüyor olayı mı bu? Yoksa sıkıntısı mı var? Ona göre iade edeceğim.

Isınmadığında dönmüyordur. Yük altına sokun, 50 dereceyi geçince dönüyorsa sorun yok.

Bende de Msı Gaming X modeli var. Kimi modeller 50 kimisi 60 derece altında sessizlik adına çalışmıyor. Stres testine sokun orda çalışıyorsa sorun yoktur.

Bazı ekran kartlarında yük altında değilken fanlar durabiliyor. Bunun amacı sessizlik. Kartınızın tam modeli neydi?

EVGA 1660 Super 6 GB.

Bende de MSI Gaming X modeli var. Kimi modeller 50 kimisi 60 derece altında sessizlik adına çalışmıyor. Stres testine sokun orada çalışıyorsa sorun yoktur.

Isınmadığında dönmüyordur. Yük altına sokun, 50 dereceyi geçince dönüyorsa sorun yok.

Evet MSI kombustor testinde dönüyor.

Markasını değil, tam modelini soruyorum. Siteden kontrol edebilirdik aslında. EVGA 1660S modellerinin tamamına hakim değilim maalesef. Ürün kodu da olur.

Seri numarasını versem?

Markasını değil, tam modelini soruyorum. Siteden kontrol edebilirdik aslında. EVGA 1660S modellerinin tamamına hakim değilim maalesef. Ürün kodu da olur.
Dediğiniz bu mu? : 06G-P4-1068-KR.

Yeni konular

Geri
Yukarı