Elektronik EVGA 500W W2 80+ 648 TL

Bu paraya alınacak en iyi PSU bu. Hem garantisi de var sorun olursa gönderirsin. Ama kolay kolay bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Bütçesi kısıtlı biri için, idareten kullanmak amacıyla gayet alınabilir bir model. Alternatif olarak Aerocool VX Plus falan alınabilir ancak ama ben olsam bunu tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatından haberiniz yok sanırım? Ya da okuma yazmanız yok. Bu fiyatlara Hadron PSU satılıyor halen kalkmış giriş seviyesi diyorsunuz. Şu ekonomide 650 TL de giriş seviyesi oldu zaten.
Bu civarlara satılan bütün güç kaynaklarının regülasyonu, malzeme kalitesi ve genel performansı kötü olur. Konuda RTX 3070 ve 6700 XT gibi nispeten üst seviye sistemlerde rahatlıkla kullanılabileceği söylenmiş. Böyle bir şey yok, siz giriş seviyesi güç kaynağıyla 3070 çalıştırmaya giriştiğiniz zaman çok büyük hata yaparsınız. Yarı yükte bile bu PSU sorun çıkaracak cinsten. Tehlikeli ve kullanılmamalı.

Fiyatını tabii ki biliyorum, düşük güç tüketen sistemlerde kullanılabilecek, ortalama sistemlerde de bir ihtimal birkaç ay idare edilebilecek bir güç kaynağı bu. Yoksa tabii ki daha kötüleri bu fiyatta. Anlatmak istediğim şeyi anlamıyor ve rehberi okumayı istemiyorsunuz. Rica ederim rehberi okuduktan sonra fikir belirtin çünkü çok bulanık bir tartışma alanı oluyor.

Bu civarlara satılan bütün güç kaynaklarının regülasyonu, malzeme kalitesi ve genel performansı kötü olur. Konuda RTX 3070 ve 6700 XT gibi nispeten üst seviye sistemlerde rahatlıkla kullanılabileceği söylenmiş. Böyle bir şey yok, siz giriş seviyesi güç kaynağıyla 3070 çalıştırmaya giriştiğiniz zaman çok büyük hata yaparsınız. Yarı yükte bile bu PSU sorun çıkaracak cinsten. Tehlikeli ve kullanılmamalı.

Fiyatını tabii ki biliyorum, düşük güç tüketen sistemlerde kullanılabilecek, ortalama sistemlerde de bir ihtimal birkaç ay idare edilebilecek bir güç kaynağı bu. Yoksa tabii ki daha kötüleri bu fiyatta. Anlatmak istediğim şeyi anlamıyor ve rehberi okumayı istemiyorsunuz. Rica ederim rehberi okuduktan sonra fikir belirtin çünkü çok bulanık bir tartışma alanı oluyor.
Benim bu güç kaynağıyla kullanacağım sistem R5 5500 + GTX 1070 Ti bakalım bir sorun çıkaracak mı? İlerleyen aylarda uzun kullanım sonuçlarını da paylaşacağım. İnşallah bir sorun çıkartmaz. 😆😉🤣

Tekrardan merhaba 2 gündür R5 550 + GTX 1070 Ti sistemimde bu güç kaynağını kullanıyorum. Gerçekten çok memnun kaldım. Stres testi filanda yaptım işlemci ve ekran kartıma hiçbir sorun yok Allaha şükür. Ses olarak baya iyi duymuyorum sesini hiç. Kasamda 4 tane RGB fan var. Onların sesi geliyor sadece :) Alacak arkadaşlar alsınlar bence.

3 Ocak 2023 tarihinden 13 Ekim 2023 tarihine kadar herhangi bir sorun yaşamadım arkadaşlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı