EVGA W2 500W 80+ WHITE 489TL!

Almayı planlayan arkadaşlar. Evga iyidir mottosuna kapılmayın.
Her markanın iyi ve kötü modelleri vardır. Buna Evga'da dahil. Bu PSU giriş seviyesi.

Evet üzmez ama, markadan dolayı körü körüne almayın.

EVGA üzmez diye bir şey yok arkadaşlar. EVGA fanboyu olacak seviyeye gelmiştim bir zamanlar.

EVGA GQ750 Gold PSU aldım sessiz modunun özelliği fanı çalıştırmaması ama fanı kapattığı zaman zırrr diye ses çıkartıyor tabii kullanımdan 15dk sonra ses tamamen kesiliyor ama bilgisyarı yeni açınca o sesi 15dk dinlemek zorunda kalıyorsun. EVGA bunu kabul ediyor kendi forumunda ama hiçbir çözüm sunmuyorlar. Rahatsız oluyorsanız gönderin değişim ya da iade diyorlar ama hepsinde var bu sorun...

EVGA GTX 1070 FTW aldım bakın giriş modeli değil en iyi sürümüne parayı basıp aldım emsalleri 65 derecede fan açmadan çalışırken benimki 75-80 hatta yer yer 83 derecede çalışıyordu. Dh forumda EVGA hakkında atıp tutanlara sırf fanboyluktan olmadık şeyler söylemiştim yok EVGA şöyledir, böyledir, kaliteli diye ama sonra kalktı EVGA açıklama yaptı. 10 serisi ekran kartlarında özellikle 1080 FTW modelinde yanma riskinin olduğunu, çeşitli benchmark testlerinin kesinlikle yapılmaması gerektiğini ve kullanıcılara ücretsiz thermal pad yollayacaklarını açıkladı. Thermal pad geldi ve takmadan ekran kartını sattım. Saçmalıktan başka bir şey değildi. Tasarımı çok kaliteli duruyor ama mühendislik harikası değil kesinlikle. Kusurlar var ürünlerinde. Aldığım iki ürün de ne giriş seviyesi ne de fiyat performans ürünüydü. Bu marka namını tasarım bölümünde çalışan kişilere borçlu. Ürünleri kaslı, kaliteli, güven veren tarzda duruyor.

EVGA önermiyorum artık...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı