Evga 780 Tİ SC 5k monitoru destekliyor mu?

eycey

Hectopat
Yer
Zekeriyaköy, Istanbul, Turkey, Turkey
Evga 780ti sc(superclocked) 4k monitoru destekliyor mu? Çunku monitor alcam 28" U28D590D ULTRA HD MONİTÖR - Vatan Bilgisayar bunu gordum sadece ekran kartim yeterli gelir mi 4k icin gelmez mi onu merak ediyorum. 4k cozunurlukte calistirabilir mi islemcim 4930k ekran kartim zaten yukarda soyledim sistemim cok yuksek. Bir de bu monitor tavsiye edilirmi bence guzel ucuzda ama uzamnalarin goruslerini istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'de gördüğüm bi kaç videoda gördüğüme dayanarak söylüyorum.Gtx 780ti 4K destekliyor.Yeni alacağım bilgisayarda r9 295x2 kullanmayı düşünüyorum aynı monitörde.Ama Gtx 780ti de kullanabilirim.Ama şu anda 4k içineğer ultra meraklısıysan ya sli yap ya titan black al yada r9 295x2.

Yok siz zaten 780Ti sahibi olduğunuz için bir tane daha almak durumundasınız.

Ben @Silinen üye 'a Titan Black SLI yap demiştim.

bf4.jpg

Eki Görüntüle 12542
Kardeş bazı oyunlar sli sorun çıkardığını biliyormuydun.Recep abide her zaman söylüyor biz her zaman tek kartla en üst düzey performansı almaya çalışırız diyor.

Eki Görüntüle 12542
Ve farkındaysan r9 295x2 tek başına 2 titan blacka ne kadar yakın fark ettinmi :D

O ekran karti ne oyle be pc yi abd de topladim toplamda 2100$ turkiyede o parcalar toplamda 10bintl oluyor. Sirf 4k monitoru full oynamak icin ekstradan 1.500$ vermem zaten zar zor 1700$ biriktirmisim. 700$gozden cikarmistim ama yok yani ciddi anlamda 4k sevdasina o kadar para ciddi ciddi verilmez. Eger ki 780ti sc ile 4k yi full oynayamiyorsam ozaman 1ms li bi baska monitor almam daha mantikli sanirsam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı