EVGA CLC 240mm ve 280mm Tecrübesi

Edit: Alan tespit edildi @polat.cbk Bize bir inceleme borçlusun :)
Termal macun siparişi verdim güzel bir inceleme yapmayı düşünüyorum stress testleriyle. Ancak bayramdan sonraya kalabilir iş yoğunluğu nedeniyle izin kullanamıyorum maalesef.

Ayrıca üründen fazla memnun kalmazsam aldığım fiyata bir arkadaşa gönderebilirim. Onun da inceleme yapması şartıyla tabii, bilginize.

Bu durum kendi kendimizin reklam yapması olarak değerlendirilir, etik olmaz forumda bu sebep o departmana bizi takip eden üyelerin konu açmaları daha iyi olacaktır.
Phanzox'tan önce ben yazmıştım ama beni pek takmadınız sistemimde hazırdı halbuki :(

Phanzox'tan önce ben yazmıştım ama beni pek takmadınız sistemimde hazırdı halbuki :(
Haklısınız, mesaj sayınızdan ötürü dikkate almadık hata yaptık. Ancak kime niyet kime kısmet durumu ortaya çıktı ürünü Phanzox ta almamış. Bir ürün sipariş edin size indirim tutarını kartınıza iade edelim. Sipariş açıklamasına üye adınızı yazınız.

Haklısınız, mesaj sayınızdan ötürü dikkate almadık hata yaptık. Ancak kime niyet kime kısmet durumu ortaya çıktı ürünü Phanzox ta almamış. Bir ürün sipariş edin size indirim tutarını kartınıza iade edelim. Sipariş açıklamasına üye adınızı yazınız.
Açıklamaya herkes arkadaşın adını yazmasın. :d

Peki ben? :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

açıklamaya bir meyve ismi yazıyorum ordan teyit edebilirsiniz. 5dk içinde buraya yazıcam ordan anlarsınız :D

Geri
Yukarı