EVGA ekran kartları nasıldır?

Xəyal

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azəbaycan,Bakı
Daha fazla  
Meslek
Elektrik mühəndiliyi
Arkadaşlar ben kendim ekran kartı pazarına girmek istiyorum inşallah olur. EVGA ile başlamak istiyorum haliyle EVGA iyi mi? Yani çalıştıran arkadaşlarda bir sorun oldu mu? Fiyatı neden diğerlerinden ucuz?
Ha neden ucuz yazdın söylüyorsan GTX760 510TL gibi bir fiyata.

EVGA'nın GTX460 SC ekran kartını kullanıyorum. 2. el yklşk. 170 lira gibi bir fiyata aldık. Performansından ödün vermiyor. Crysis 3'ü yüksek ayarlarda çok rahat açıyor. Battlefield 4 Ultra ayarlarda açıyor. Far Cry 3 görsel efektler ve gölgeler yüksek diğerleri ultra da çok rahat açıyor. Üst modellerini sen düşün.

Evga en iyi markalardan birisidir ancak vatanda nedense fiyati bir hayli yuksek o yuzden pek tavsiye edilmiyor ama yurtdisi fiyati gayet iyi.

Arkadaşlar Azerbaycan-dan yazıyorum. Burada EVGA veya diğer markalar ucuz. Şimdi Amazon.com-dan bak üzerine 30 dollar gel fiyat o benim için.

EVGA'nın GTX460 SC ekran kartını kullanıyorum. 2. el yklşk. 170 lira gibi bir fiyata aldık. Performansından ödün vermiyor. Crysis 3'ü yüksek ayarlarda çok rahat açıyor. Battlefield 4 Ultra ayarlarda açıyor. Far Cry 3 görsel efektler ve gölgeler yüksek diğerleri ultra da çok rahat açıyor. Üst modellerini sen düşün.
Bunun Evga ile Ne alakası var?
Asus iken, Msi iken 100fps varken. Evga oluncs bianda 50Fpsmi arttı?
-Burda taktir edikecek firma, Nvdia.
Ekran kartı işlemcisi, Yani Gpu Ana temel Fpsi verir.
-Evganın tek performansa artısı şunlar olabilir;
-Daha iyi soğutma sistemi varsa, Daha soğuk çalıştıpı için 5fps yada daha az performans alırsın.
-"Yada Daha iyi bellekler kullandığı içinde daha iyi performans" alırsın diyecemde, zaten evga, msi, asus aynı kalite, en üst segment bellekler kullanıyor.
-Ve soğutma olarakda MSİ Asus zirvede, Evga çok geride kaldı.
Şuan piyasadi tüm soğutma mimarileri vs. hep Asus ve Msidan çıkıyor.
-Yani evga çok iyi bir soğutma sistemi yapmadan, çok tercih edilmez.

Geri
Yukarı