EVGA GeForce GTX 1650 ekran kartı alınır mı?

EVGA en kaliteli markalarda başı çekenlerden, cebinden para çıkmayacaksa okey bence ama daha üst bir model alabileceksen başka markalara yönelebilirsin.

EVGA en kaliteli markalarda başı çekenlerden, cebinden para çıkmayacaksa okey bence ama daha üst bir model alabileceksen başka markalara yönelebilirsin.
cebimden para çıkıp çıkmaması değil işlemcime göre darboğaz yapmadığı için amd ryzen 3 4300Ge 1650 yi buldum yurt dışındanda kuzenim getirecek hangisi diye sordu bende bunu isticem EVGA adlı bir Markayı ilk kez gördüğüm için sorduö.
XFX Speedster QICK 210 RX 6500 XT Core Gaming RX-65XT4DBDQ 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe RX 6500 XT çok daha iyi bir kart.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amd istemiyorum.

iyi değil gibi ya nvdia daha bilinmiş olduğu için falan.
Hocam öyle birşey yok Nvidia daha bilinmiş olabilir ama Amd kötü bir marka diye birşey yok. Amd yabancı ülkelerde nerdeyse Nvidia'dan daha fazla biliniyor hatta. Technopat Sosyal'de azıcık gezerseniz görürsünüz zaten. Mesela: RX 6500 XT vs. GTX 1650
GTX 1650 vs RX 6500 XT karşılaştırma konularına bakarsanız herkes RX 6500 XT der.

İyi değil gibi ya NVIDIA daha bilinmiş olduğu için falan.

AMD ve Intel Pepsi ve Coca-Cola gibidir, bilinirliğini bu örnekten idrak edebilirsiniz. AMD de iyidir, ben de 1.5 sene önce tamamen Intel ve NVIDIA kullanıyorken bir anda tamamen AMD sisteme geçtim. Bir farkı yok hatta daha az sorun yaşadım diyebilirim.

Hocam öyle birşey yok Nvidia daha bilinmiş olabilir ama Amd kötü bir marka diye birşey yok. Amd yabancı ülkelerde nerdeyse Nvidia'dan daha fazla biliniyor hatta. Technopat Sosyal'de azıcık gezerseniz görürsünüz zaten. Mesela: RX 6500 XT vs. GTX 1650
GTX 1650 vs RX 6500 XT karşılaştırma konularına bakarsanız herkes RX 6500 XT der.
amd ryzen 3 4300GE işlemciye darboğaz yapmıyacak bi ekran kartı öner amd iyi olsun hatta birden fazla öner ben bakiyim ona göre alayım.Ama Darboğaz Yapmayacak.

Geri
Yukarı