EVGA GeForce GTX 980Ti F.E İşlemci Önerisi

ilyas65

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar oyuncu PC'si topluyorum GTX 980Ti aldım acaba bu kartı en iyi şekilde besleyebilecek işlemci ve anakart DDR4 RAM öneriniz var mı? Çok masraflı olmasın istiyorum, PUBG için toplayacağım texture orta kenar yumuşatma yüksek ve diğer her şey çok düşükte kaç FPS alabilirim bu sistemle? Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye RAM Corsair Dominator Platinum Series 16GB . Tavsiye işlemci ve anakart İ7 7700K EVGA Z370 FTW bu parçaları Amazon'dan alabilirsin.

Tavsiye RAM Corsair Dominator Platinum Series 16GB . Tavsiye işlemci ve anakart İ7 7700K EVGA Z370 FTW bu parçaları Amazon'dan alabilirsin.
i7 7700K'yı Z370 anakarta takamazsın. Z370 anakart almışken i7 8700K takmak daha mantıklı olur ki istesen de i7 7700k'yı takamassın.

7700K niye öneriyorsun ki? Ucuz desen ucuz değil.

i7 7700K'yı Z370 anakarta takamazsın. Z370 anakart almışken i7 8700K takmak daha mantıklı olur ki istesen de i7 7700k'yı takamassın.
Neden olmasın? İkisi de 1151 soket.

Yalnız Onur, Amazon'a girip bakarsan 980 Ti'ın yanına takılabilecek bence en iyi ve en ucuz işlemci.
7700K ben kullanıyorum 1.5 sene önce ben de tavsiye ederdim. Şimdi i5 8600K ile birlikte dediğin anakartı kullanman daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı